Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rendesnél kissé nagyobb...

Rendesnél kissé nagyobb puhább uterus, afv. -ban szabad környezet. Ez utalhat terhességre? Kérem csak normálisan válaszolók irjanak!

Figyelt kérdés
Oktober 30.-án volt menzeszem a szokásostól eltérő és kevesebb. Teszteltem tegnap és negatív lett. A doki is először azt mondta szerinte terhesség de biztosra nem tudja aztán meg azt, hogy szerinte csak kimaradt és ha igen ez tök normális. Csütörtökön megyek ultrahangra remélem megtudunk valamit:)

#menstruáció #terhesség #ultrahang #teszt #Nagyobb puhább uterus #afv.-ban szabad környezet
2017. nov. 20. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
A fizikai vizsgálat még utalhatna terhességre, de a menstruáció és a negatív teszt miatt szerintem 99%, hogy nem vagy terhes.
2017. nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából amit lehet menstruációnak hívni,az egy napig tartott,aztán egy napig semmi aztán teljesen más volt a szine is,és csak pár csepp 3 napig. Dokinak elmondtam,hogy milyen volt,és azt mondta,hogy az beágyazódástól is lehet. De amúgy nem érzek semmi furcsát,szóval szerintem sem. Bár ez mindenkitől eltérő.
2017. nov. 20. 22:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.Mi volt az uh-on?Van baba?
2017. dec. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!