Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes lehetek?

Kócoska12 kérdése:

Szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A hónap elején 4x voltunk együtt a párommal megszakításossal. Mikor eltelt a 15 nap, teszteltem. Negatív lett. 10 napja is megszakításost alkalmaztunk. Még nem teszteltem. (3 hónapja a gumi felhúzása előtt megszakításost alkalmazunk. Eddig nem volt semmi gond.) Ez az 5ödik napja, hogy meg kellett volna jönnie. Egyébként semmi terhességi tünetem nincs, de viszont 6 napja vannak néha görcseim, tegnap fájt a fejem, fáj a derekam ugyancsak 6 napja. Tudtom szerint a beágyazódás 7-10 nap, tehát nem attól vannak a görcsök. A hónapban kicsit idegesebb is voltam, mert a szüleimmel össze kaptam párszór. Kérlek segítsetek! Válaszaitokat előre is köszönöm.

2018. ápr. 24. 08:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"10 napja is megszakításost alkalmaztunk. Még nem teszteltem. "

Akkor vársz még pár napot,aztán tesztelsz.

Felesleges megtippelhetni,hogy vajon miért késik,mert itt senki sem fogja tudni neked megmondani biztosra.

2018. ápr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

Mi 5 évig megszakítással védekeztünk, most első próbálkozásra pedig sikerült a baba.

Szerintem ne aggódj, ha nem jön meg a szokott időben, akkor pedig tesztelj.

2018. ápr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kócoska ha nem szeretnél gyereket, akkor miért hagyod betenni a lompost gumi nélkül? Amit csináltok az hazardírozás, húzza fel a barátod a gumit.Vagy készüljetek hogy egyszer csak gyerek lesz.
2018. ápr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Megszakítással kevés az esély rá. Ha negatív a teszt, szerintem megnyugodhatsz.
2018. ápr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
A megszakítás sokaknál akár 10-20 évig is teljesen jól működik, szóval ha szeretnél gyereket, ahhoz kevés az esély és inkább beszéld meg a pároddal, ne a csodára várj, ha viszont nem szeretnél, akkor védekezzetek normálisan, mert így minden hónap para lesz.
2018. ápr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Több olyan ismerősöm van, akik tizen x éve megszakítással védekeznek sikeresen. És több olyan ismerős kisgyerek is van a környezetemben, akik megszakítással fogantak :) Szóval ez eléggé kétesélyes. De ha mondjuk egy hét múlva tesztelsz, akkor máris kiderül, hogy te melyik tábort erősíted.
2018. ápr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem azt írni, hogy múlt hónapban is késett, mert esemény utánit vettem be. Valószínű, hogy az megbolygatta a hormonjaim..
2018. ápr. 24. 09:55
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Vegyek nektek egy csomag óvszert?Mert látom nagy gondok vannak a védekezéssel.

Hány évesen játszol felnőttest?

2018. ápr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hidd el vagyok annyira felnőtt, hogy ne csak megjátszam ;). Aki nem tud normálisan hozzá szolni a dolgokhoz, csak a rosszindulat vezérli, akkor inkább ne írjon semmit. ;)
2018. ápr. 24. 10:08
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

"Hidd el vagyok annyira felnőtt, hogy ne csak megjátszam."

Ezt az irományod melyik részéből kellett volna leszűrnünk?


Abból,hogy felelőtlen vagy és kísérletezgetsz a megszakításos módszerrel,aztán meg minden menstruáció előtt idegeskedsz,hogy vajon terhes vagy-e,vagy abból,hogy esemény utánit kapkodsz be ki tudja hány milyen rendszerességgel?

2018. ápr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!