Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány cm-es pénisz szükséges...

Hány cm-es pénisz szükséges minimálisan, hogy teherbe tudjam ejteni a páromat?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 25. 02:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos sokkal kevesebb is elèg mint èszből..
2018. ápr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Hát tudod,kb úgy 71,de ez is a kicsik közé tartozik.
2018. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszok többsége.... :) Látszik az oldal használoinak értelmiségi szintje, amúgy csak úgy közlmöm, hogy eme drága és érdekbecsült oldal használói miatt nem tudtam, hogy mivan mert az értéktelen h*ly* segítőkészség hiányos elmeroggyant emberek mint ti(tisztelet a kivételnek) azt írta az egyik leggyakrabban ismételgetett kérdés alá(szerinteü tudja mindenki mire gondolok), hogy idézem "kis pénisszel is lehet jól bánni, bár a gyereknemzéshez kell egy bizonyos cm". Szóval bocsánatért esedezem hozzátok kedves fölöttem álló iq bajnok barátaim mert ilyen "tudatlan" ember vagyok ami lehet csak félretájékozottság, bár szerintem mindig nektek van igazatok ahogyan bebizonyosodott ebből a "tudatlanságomból" is. :) Ugye? Az értelmes válaszolóknak pedig nagyon szépen köszönöm, hogy segítettek a "tudatlanságomon", ezer hála nektek.
2018. ápr. 25. 22:46
 14/16 anonim ***** válasza:

Itt te vagy az egyetlen agyatlan kèrdező. Hülye kèrdèsre mègis milyen választ vártál?

Van akkora hogy be tudd dugni a nőnek? Tudsz ejakulálni? Gondolom valamekkora csak van azèrt... Ha igen akkor teherbe tudod ejteni nyilván ha más gpnd nincs.


Bár egy kis pènisznèl emgem jobban zavarna az agybeli hiányosság...

2018. ápr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
hát ja de tegyük fel egy balesetben 0 mm-es lett a farkad, akkor legrosszabb esetben az ejakulátumot felszívjátok egy fecskendőbe és azzal helyezitek el a cuccot a nőben, mindenre van megoldás
2018. ápr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ahhoz egy f @ß is elég...
2018. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!