Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma gyerekkori műtétre...

Fityma gyerekkori műtétre való rekonstrukciós műtét lenne szükséges. Hol kezdjem?

Figyelt kérdés

Még csecsemő koromban volt egy fityma műtétem. Nem vagyok körülmetélve, csak egy kis vágás van a fitymám végén. Minden funkcionál, ahogy kell, ellenben csúnya így a fitymám vége (nem ráfekszik a makkomra szépen, hanem ráncos a vége, a bőr jóval vastagabb, mint kéne, stb.). Ha merev a péniszem, akkor sem húzódik teljesen le, rálóg a makkra, de nincs fitymaszűkületem, mozog ahogy kell. 17 éves vagyok, és ilyen korban már mindenki tudja, hogy szülőkkel ilyet tárgyalni elég kellemetlen, de persze velük kell megbeszélni, de előtte itt kérdezem. Szóval ilyenkor mitévő legyek? Milyen doktorhoz kell előtte elmennem? Bőrgyógyászat? Szerintem a megoldás az lenne, hogy a fitymám végéből levágnak kb fél centit, így teljesen normálisan fog kinézni. Egyáltalán vállalnak ilyen műtétet? Pénzbe fog kerülni, avagy ingyenes? Van valami kockázat? Körülmetéltetni nem szeretném magamat, szerintem annál van jobb megoldás is.

Köszönöm a válaszadóknak. :)



2013. márc. 24. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt neked Tb alapon is elvégzik.

Egyedül elmehetsz az urológiára ,vizsgálatra.

Ha lesz beavatkozás ,akkor oda egyik szülődnek menni kell.

Nélkülük nincs műtéti beavatkozás .

2013. márc. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor vedd igénybe az orvosok segítségét, ha probléma van. De itt nem látok problémát, a leírásban. Én sokat fizetnék, ha lenne előbőröm, mert nekem meg levágták az egészet :(

Szerintem jól oldották meg neked, ne vágass belőle. Ha szexnél gond van, akkor érteném, de így nem....

2013. márc. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Hali!


17 éves vagy, de a szülőkkel ilyenről tárgyalni akkor kellemetlen csak, ha te így gondolkozol erről. Ez CSAK ÉS KIZÁRÓLAG HOZZÁÁLLÁS KÉRDÉSE, szóval ne általánosíts, mert nem mindenki gondolja így! Ez egyáltalán nem ciki, ha nem azon parázol, hogy hogyan tálald eléjük a dolgot, hanem hogy egyáltalán eléjük tálald! Ne feledd: A család akkor fog jóllakni, HA VAN KAJA! Az, hogy most hogyan dekorálod ki a tálcán, vagy mit mire, hogyan tálalsz, az lényegtelen! :-o


TB-re ilyen műtétet nem vállalnak, csak fitymaszűkület esetén áll a TB egy kísérleti és egy végleges műtéti megoldást. Ez már plasztikai célú műtét, amit csak és kizárólag plasztikai sebész, magánurológus, intimplasztikai magánpraxisban fogsz tudni lebonyolíttatni, amely viszont jó drága lesz, sz'al nem árt, ha spórolsz rá, és egy olyan orvost választasz, amely 1üttműködik vágyad megvalósításában, nem kapásból TKM-el!

KOCKÁZATA MINDEN MŰTÉTNEK ill. orvosi beavatkozásnak VAN, ez sajna kivéd7etlen! Az is le7, hogy olyan szövődmény alakul ki a műtét után, hogy azt csak TKM-mel le7 megszüntetni (pl. fitymabe- ill. -visszaszűkülés, bár ez is számos dolog függvénye.)

Ezért is érdemes elgkodnod azon, h. 1ÁLTALÁN MEGÉRI-E HOZZÁNYÚLNI A MOST MINDEN OKÉS ÁLLAPOTHOZ!? Ezen JÓL GKODJ EL, mert UTÁNA MÁR NINCS VISSZAÚT!!! :-o


˙

Megkérdez7M am.,...

_ Milyen műtétet hajtottak végre a te fitymádon, hány évesen és mi célból?

_ Petyhüdten és mereven hány cmnyi fitymatúltengésed van?

_ Miből glod, hogy RKM lenne számodra az ideális megoldás (Részleges KörülMetélés)


Üdv: EE

2013. márc. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tom így elképzelni, nekem nem volt műtétem odalenn, és ráncos a vége (és így a normális, amúgy is) — szóval vagy nem értem mi a helyzet nálad, vagy valami olyasmin parázol, ami amúgy is úgy lenne :)


Szerintem is felesleges ebből levágatni bármit is, főleg ha egyébként minden működik. A műtétek nem veszélytelenek (ahogy EE is írja), és koránt sem biztos, hogy meg tudják úgy csinálni, hogy neked jó legyen, még akár sok pénzért sem. És igen, ez plasztikai műtét kategóriája, drága lesz.

2013. márc. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!