Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Napjainkban a férfiaknak...

Napjainkban a férfiaknak higiéniai szempontból szükséges vizeléskor a fitymát hátrahúzni, majd a vizelést követően a makkot WC-papírral megtörölni?

Figyelt kérdés

Szerintem így sokkal kényelmesebb és higiénikusabb, mivel kevésbé lesz kellemetlen szagú a pénisz és a törléssel elkerülhető a foltos fehérnemű. Egyik barátom viszont azt állítja, hogy a kérdésben leírtak teljesen feleslegesek és nyugodtan lehet hátrahúzatlan fitymával és törlés nélkül vizelni.


Férfiak, srácok ti hogy látjátok ezt a dolgot? Ti hogyan jártok el vizeléskor?


Köszönöm a válaszokat!


26/F



2015. jan. 4. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
A szakirodalom is azt javasolja ,hogy pisilésnél is húzzuk hátra.Ez azonban nem zárja ki,és megtörlés sem ,hogy az utolsó csepp ne a gatyába menjen.Ennek anatómiai oka van .
2015. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én értem a kérdésed, csak azt a részét nem, hogy miért "napjainkban?" Aki eddig mosta és törölte, az ezután is fogja. Aki nem, ettől se fogja...
2015. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

#1: Nem tudom milyen "szakirodalom" állítja ezt. A fityma többek között a fertőzésektől véd, ezért hülyeség minden vizelésnél hátrahúzogatni - csak megtörölni kell.

Mivel a férfi napi tisztálkodása kiterjed az intim részekre is, ezért a kellemetlen szag keletkezését még azelőtt megakadályozod, mielőtt az egyáltalán kialakulna..

2015. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

3 as,"Kamasz panasz" ban irta egy dr nő.Hogy kell megtanitani a kisfiukat,és felnőtt férfiaknak is igy kell .

Olvass te is többet,és ne kételkedj abban amit írok .

2015. jan. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

#4: "kamasz panaszban" egy doktornő.. ez viccnek jó volt..

Én azért továbbra is a "hagyományos" eljárást javaslom.

2015. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Nos úgy csinálom, hogy nem teljesen húzom hátra, csupán annyira, hogy a húgycső vége ne legyen eltakarva a bőr által, az bőven elég - és utána megtörölöm papírral, és láss csodát, eddig csupán két-háromszor csöppent le egy kevés, a jó sok alkalom közül.


Szóval ha megtörlöd utána, és valahogy "kisimítod" belőle két mozdulattal, már nem marad utána ott semmi.

2015. jan. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Miért kéne hátra húzni?A makk bőven kilóg a fitymából.

A megtörlés sem lényeges mert az utolsó csepp úgyis a gatyába megy,ezért hordunk alsóneműt.

A szerszámunk pedig attól lesz jó vagy rossz szagú h mossuk e vagy sem.

2015. jan. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!