Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jogosan vagyok dühös anyósomra?

Jogosan vagyok dühös anyósomra?

Figyelt kérdés
Volt egy olyan kérdésem , hogy miért szégyenlem ,hogy nem jön a baba? Kedden lesz átjárhatóságim. az én kolléganőim közül csak kevesen tudják ezt a dolgot mert 60 emberrel nem szeretném megbeszélni a házaséletünk és "gyerek csinálás" minden hozzátartozóját. Erre tegnap voltunk a férjem rokonainál , akik szép számmal vannak és fel teszik nekem a kérdést, hogy jaj nagyon izgulsz már és atöbbi. Legszivesebben anyósomat ott a helyszinen megöltem volna , mivel szerintem ha én el akarom mondani akkor el mondom de ő milyen jogon? Még ráadásul azt is el mondta , hogy a kolléganőivel is beszéltek a műtétemröl, holott egyszer már szoltam neki ezért, hogy jó lenne ha meg állna benne szó.! Tök ideg vagyok rá! Én el hiszem , hogy nagyon szeretne már unokát. Máskülönben egész jol megvagyunk de ez a téma engem érzékenyen érint és ugrok miatta. Szerintetek szoljak neki vagy inkább hallgassak? Ma jön átt hozzám a férjem meg nem lesz itthol.
2010. jún. 13. 13:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jo lenne valakinek valami okos ötlet. Amugy nagyon érzékeny anyósom van nekem mindent ugy fel fuj, de ezt akkor sem tűröm , hogy mindent elfecseg.
2010. jún. 13. 13:34
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, hogy téged nagyon mélyen érint ez a téma, mert nagyon szeretnél már babát és kérd meg, hogy ne mondja el mindenkinek és ne beszéljen ki, mert ez neked rosszul esik.

Ha finoman tálalod, még lehet bocsánatot is kér.

Sok sikert és ne aggódj, sikerülni fog ! :)

27hetes

2010. jún. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a válaszod! Félek, hogy akárhogy fogom tálalni, személys sértésnek fogja venni. Lehet bölcsebb lenne hallgatni. De valahogy akkor is a tudtára kellene adni a dolgot. Arra is gondoltam ,hogy a férjem szolhatna neki szépen ,de akkor meg azt fogja gondolni, hogy nem merem a szemébe mondani.
2010. jún. 13. 14:02
 4/13 A kérdező kommentje:
Gratulálni meg elfelejtettem, boldog baba várást is kívánok!
2010. jún. 13. 14:02
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem hallgatnék a helyedbe, mert ha ráhagyod, mindent ki fog fecsegni! És ha a férjed is melletted áll simán oszd le anyósodat! Ha megsértődik, majd megbékél! Rá kell, hogy jöjjön, nincs köze más magánéletéhez!Még egyszer hangsúlyozom ne hagyd rá! Tapasztalatból beszélek!
2010. jún. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kérdd meg szépen, hogy addig míg nem vagy áldott állapotba,a hozzá vezető útról csak veletek beszéljen mert téged ez zavar és az senkinek se jó.Ha majd megtörténik a csoda akkor elmesélheti, hogy mennyi áldozatott hozztál. Jó egészséget és mielőbbi gyermekáldást!

Ui:A sogornőméknél is ez után jött össze a baba!!!!!!!

2010. jún. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi csajok! Mostmár tuti megmondom amit gondolk! Megpróbálok finom lenni! Nem vagyok benne biztos, hogy sikerülni fog, de hátha.
2010. jún. 13. 14:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nem egészen így gondolom, vagyis nem így csinálnám. Tudom, hogy kínos a dolog, de biztosan azért beszél róla, mert szeretne unokát, és neked is szeretne segíteni. Próbáld ezt a dolgot másképpen látni, egyáltalán nem kínos, ha tudnak róla az emberek. Ha beszélsz vele, akkor is el fogja mondani mindenkinek, csak nem tudod meg.. Azt vettem észre, ha az ember szabadon, lazán beszél ezekről a dolgokról is, akkor már nem is annyira nagy téma. A nők ilyenek, egymás között beszélnek, de nem rosszindulattal. Próbálj meg szerintem nem haragudni rá ezért, ne is foglalkozz vele, te is nyugodtabb leszel!
2010. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szia Utols! Volt anyósom és nem szoltam egy szót sem. Most nincs kedvem még egy vitához is. Elég ha magamat marcangolom. Jobb a békasség. Majd ki jön rá a lépés alkalmas időpont, hogy burkoltan meg mondjam a véleményem.
2010. jún. 13. 19:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én írtam arra a kérdésedre is!Szerintem mondd meg neki (szépen,óvatosan ne sértőm)a véleményedet!Mondd meg neki,hogy neked anélkül is éppen elég rossz érzés ez az egész,nem kell,hogy még mondogassa is!
2010. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!