Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jogosan félek? Tegnapra nem...

Jogosan félek? Tegnapra nem vártam, nem is jött 3 db tesztem pozitiv.

Figyelt kérdés
Reggel óta vizes folyásom van én úgy tudom hogy a mensi előtt ilyen a folyás.Állandóan úgy érzem hogy valami folyik belőlem de az alsónemün nincs nyoma.Érzett ilyent valaki aki pozitivat tesztelt?Félek hogy meg jön:(
2009. febr. 13. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

Nekem ez a harmadik terhessegem es mindig nagyon eros folyasom volt. Ez is egy lehetseges jele a terhessegnek. Ne aggodj, ha nem buzos es nem viszket v. csip, akkor teljesen normalis.:D

2009. febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Én még nem teszteltem,amikor ugyanezt éreztem.Csomószor azt hittem,h megjött,majd a WCn szembesültem vele,h mégsem.2 hét késé után pozitív teszt,két nap múlva UH,ahol már dobogott a szíve is.7,5 hónappal később egy egészséges kislány:)

Szóval szerintem ez természetes,ne aggódd túl a dolgot,még sok van hátra:)

2009. febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok kismama és nyugodj meg,3 +teszt után kizárt a hibalehetöség.Ne aggodj,nem fog megjönni.
2009. febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi,minden mensi előtt ugyan ilyen volt a folyásom és azért gondoltam...
2009. febr. 13. 14:48
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Gratulalok, azt szeretnem kerdezni hogy egyformam eros a masodik csik a tesztjeiden mivel en is ugyanebben a cipoben jarok
2009. febr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Szia. Ugyan ezt érzem én is, talán már kicsit kevesebbet. Én most leszek hétvégén 6 hetes. De eddig mindíg rohantam a wc-re hogy "ugye nem!!" és még folyásom sincsen! Pedig olyan mintha kifolyna valami! Szóval szerintem normális!

Gratulálok! Sok boldogságot!

2009. febr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Remélem nem lesz baj, és ez nem is olyan folyás, mint ami.. csak hasonlít. Az a baj, hogyha esik a sárgatest szintje, akkor először a víz ürül ki a méhből, aztán válik le a nyálkahártya. Amint egy picit is beszineződik, azonnal menj orvoshoz.

Egyébként a szervezetünk nagyon kiszámíthatatlan, lehet Neked ez a normális terhesség alatti folyás. Próbálj ne idegeskedni.

2009. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok kismama! Lehet örülni és nem stresszelni már a terhesség elején, mert lesz még alkalom az izgulásra pl. AFP, ultrahangok stb.

A legtöbb terhességet végigkíséri a folyás, ami sokszor nem túl kellemes, bő mennyiségű.

2009. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!