Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltunk együtt a párommal...

Ma voltunk együtt a párommal belém élvezett. De egy csepp spermán kívül más nem folyt ki belőlem pedig rögtön felkeltetem az ágyból. Ennek mi lehet az oka? Ebből terhesség is lehet?

Figyelt kérdés
2016. szept. 1. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha egyutt voltatok es nem vedekeztetek, akkor miert kerdezed, hogy terhes lehetsz-e? Miert, szerinted hogy keszulnek a gyerekek, ha nem igy?
2016. szept. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ht persze h így de gondolom nem az első és a második alkalommal! Meg azt hallotam h a sperma kifolyik!
2016. szept. 1. 23:06
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
ennyi ésszel még ne akarjatok gyereket...
2016. szept. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Kifolyik, persze...mit hittel, mindig minden cucc bent marad?
2016. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Akkor most elmondom, hogy ku.va rosszul gondolod. Siman lehetsz terhes mar akar az elso alkalommal is, vagy a masodiknal vagy a szazadiknal. Nincs ilyen limit, hogy mondjuk az elso 10 egyuttletbol nem lehet baba, csak utana. Nekem konkretan van olyan ismerosom, akinek a gyereke akkor fogant, mikor elvesztette a szuzesseget.

Csak kivancsisagbol kerdezem, honnan vetted ezt a baromsagot, hogy az elso 1-2 alkalommal nem lehetsz terhes?

2016. szept. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Miért ne lehetnél terhes 1-2. alkalommal? Mi a különbség a 10. vagy 100. alkalomhoz képest???
2016. szept. 2. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Amikor beléd élvez, akkor az az egy sperma már úton van a petevezetéked felé, amitől terhes leszel. Hiába kelsz fel azonnal, még hiába folyik ki egy része.


Szóval mindent megtettetek, hogy terhes legyél, úgyhogy ne csodálkozz, ha a vérzésed már nem jön meg.

Nagy tévedés, hogy nem lehetsz egy-két alkalomtól terhes! Nekem mindhárom gyerek elsőre összejött. Mondjuk mi akartuk őket.


Gondolom sulikezdés után nem lesz gond a szüleidnek kicsengetni 35 ezret abortuszra.

Mert arra mérget veszek, hogy ha teherbe estél, a pasid nyom nélkül fog felszívódni. Ha szeretne és törődne veled, felhúzza azt a rohadt gumit, hogy vigyázzon rád. De egy alkalmi ribizli nem érdekli annyira, hogy mi lesz vele, ha úgy marad.

Ezen gondolkodj el, miközben sűrűn imádkozol, hogy szerencsés legyél, és megjöjjön a havid.

2016. szept. 2. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Jézusom!

Televertek,igen lehetsz terhes már most!

De inkább ne legyél, mert....

2016. szept. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
5ös: ilyen teóriát utoljára a Mónika sóban hallottam, hogy az elsőtől, meg egy alkalomtól nem lehet terhes lenni. :))))
2016. szept. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
1 nem az összes sperma folyik ki csak a felesleg. Amúgy meg lehet nem volt túl sok spermája ezért folyt ki kevés.. De nem a sperma mennyiségétől leszel terhes hanem hogy milyen a minősége.. Mert lehet egy pasinak sok ha épp egy magocska se életképes... szóval mivel nem védekeztél igen lehetsz Terhes.
2016. szept. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!