Sos lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ma lefekudtem a baratommal eloszor tobb ev kapcsolat utan.ellszor oralusan kesnyeztettem, majd neki latott a dolognak. Azonvan ovszert nem hizott 5 percig. Utana felvette de igyis iszonyatos fajdalmam volt, mivel ez volt az elso. Rendszeresen maszturbal. Lege5ek terhes? Nem hagyta abba pedig nagyon fajt. Gumiva ment el. Es mar nem bennem

2018. ápr. 29. 01:18
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Elnezest a sok helyesirasi hibaert, de folyamatosan lefagy az eszkozom
2018. ápr. 29. 01:19
 2/20 A kérdező kommentje:

Javitas:

Eloszor

Oralisan

Azonban

Huzott

Lehetek

Gumiban


22/l

2018. ápr. 29. 01:21
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy rá az esély, de lehetsz.
2018. ápr. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, de előfordulhat. Viszont abban azért bízzunk, hogy van annyi eszed, hogy ezt a sudribunkót, aki nem hagyta abba a dolgot, akkor sem, amikor evvel fájdalmat okozott, kivágod a francba. Mennyire kell ehhez szánalmas ösztönlénynek lenni, hogy a saját öröme, élvezete fontosabb neki mint a párja, aki alatta szenved? Amennyiben pedig vele maradsz (ez esetben megérdemlitek egymást), akkor meg ezentúl ne engedd gumi nélkül játszadozni, mert a "csak egy kicsit berakom előtte" féle akciókból szokott aztán lenni később a gond. Ha óvszeres védekezés van, akkor csináld rendesen, ha meg nem fűlik őfelségének a foga hozzá, akkor szedj mellé gyógyszert, bár továbbra is azt mondom ki kéne hajítanod ezt a férfiak gyöngyét a fenébe...
2018. ápr. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Az igye tudod, hogy az elsőnek sem kell ennyire fájnia?????


Szerintem is rémisztő, hogy ennyire nem számít a partnere élvezete, de még fájdalma sem egy férfinek( fiúnak) 😱


Egyébkent akár lehetsz is.. De nagyon ki si az esély


Viszont, hog engedhetted, hogy gumi nélkül betegye???

2018. ápr. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted miért lényeg hogy rendszeresen maszturbál?

A terhességre bar van esély, de az igen kicsi szerintem.

2018. ápr. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%
Igen, lehetsz terhes, megengedem.
2018. ápr. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de kicsi az esélye.

Ha elmarad a menstruációd, akkor az elmaradás utáni 3-4. napon tesztelj.

A pasid pedig szánallmas. Hogyhogy nem hagyta abba, ha ennyire rossz volt neked?

2018. ápr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hagyni fogom. Nem tudtam, hogy ilyen szemetlada. Es ezt is csak azert tettem meg mert par honapja mar azzal fenyegetozik, hogy elhagy emiatt. Szerintem mar nem is szeret. Es elegem van belole tenyleg. Azertt is konyorognom kellett hogy vegyen fel gumit. Ez egy tusko. Melloz is, nem nezz semmibe. Csak most az egyszer remenykedek hogy semmi bajom nem lesz es nem leszek terhes. Nem gondoltam, hogy tobb ev ennyit jelent neki. Megkapott es mar nem is keres. Egy idota voltam, hogy neki adtam.Es azert is mert szerettem.
2018. ápr. 29. 11:05
 10/20 A kérdező kommentje:
Minden pasi ilyen? Azt hittem, hogy az elso szerelem legalabb jo lesz. Nem is akarok mar tobbet senkit. Es azt hittem, hogy erettebb mivel par evvel idosebb mint en.
2018. ápr. 29. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!