Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valaki akinek magas...

Volt valaki akinek magas ébredésihő ellenére sem volt baba?

Figyelt kérdés
Az átlag ébredésihőm ovu után 36,7 de most 36,9 és 37,0. 3nap van még a nem vártig tesztelni még nem akarok, korainak tartom.

2018. ápr. 29. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor még mensi napján,másnapján is fent volt a hőm és úgy esett le a mensi 2-3 napján.Nem volt baba.
2018. ápr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akár mensi napja utáni nap is leeshet szóval nem jelent semmit. Ovuláció megállapítására jó a hőmérőzés, terhesség megállapírására abszolút értelmetlen.
2018. ápr. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem. Kémiai terhesség. 5 nap késéssel megjött. Előtte 1 hétig 37 körül és fölötte mozogott. Aztán leesett 36.7-re. Másnap megjött, de még napokig 36,7 körül volt, és csak később ment le 36,4-re, mint máskor.

Normál esetben nem megyek soha 37 fölé, és a mensi napján mindig látványosan leesik.

2018. ápr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is csak akkor volt szokatlanul magas(37 és afelett) ovu után pár nappal(-tól) mikor terhes lettem.(3gyerek).

Amúgy csak 36,7 -8 ig ment fel ovu után baba nélkül.

2018. ápr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ovu után legalább 18 napig fennt van a hőd az a jó. Az már utalhat terhességre.


Nekem is fennt volt szépen 17 napig 37 es a felett. Aztán a 18. Napon szépen leesett 36.7 alá. Pozitiv tesztekkel mengem a dokimhoz. Az meg mosolyogva bejelentette hogy valószinű kémiai tefhesség...

2018. máj. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!