Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas dózisban szedek vitamino...

Magas dózisban szedek vitaminokat, hogy rásegítsek a teherbeesésre. Aki hasonlóan szedett plusz vitamint, abbahagyta, amikor kiderült, hogy jön a baba?

Figyelt kérdés

E-vitaminból 200 IU (nemzetközi egység)=134 mg (alacsony progi, méhnyálka vastagítás céljából)

D-vitaminból 3000 IU, de csak kétnaponta (PCOS kiegészítő kezeléseként, doki szerint kell még terhesség alatt is végig)

Cink 30 mg

Szelén 200 mikrogramm (mindkettő pajzsmirigy miatt)

Folsav 600 mikrogramm (a születendő baba egészsége miatt, gondolom ez a mennyiség maradhat, sok kismamavitaminban van 800 mikrogramm)



2017. júl. 18. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát igen én csökkentettem.

En ezeket szedtem 9 hónapig mire terhes lettem!!


400 mg E vitamin

Napi 2200NE D-vitamin

500mg C vitamin (2naponta)

B komplex (ebben van folsav) napi 1 szem

Halolajkapszula ( de azt előtte is szedtem)



Aztan pozitiv teszttől Elevit, napi 1x3mg folsav neha 1 szem D vitamin vagy kalcium


Ja es ugye magnerot ha kellett.

2017. júl. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mungo babot szerezz be, csíráztasd és azt is edd, nekem segített.
2017. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 acelsziv ***** válasza:

Ez nem magas dózis. Ennyit kellene alapból naponta enned.

1: 500 mg c KÉTNAPONTA? Ez bőven kevés. napi 30mg/testsúly kg kell

Kérdező: Ha nem megy a dolog esetleg szerezz méhpempőt.

Te is és a párod is szedje.

Ez a vitaminszint meg kell, de jobb lenne, ha vitamin komplexet szednél amiben b komplex is van azonkívül vas, kalcium, magnézium is.

Ne felejtsd el, hogy a saját igényeiden kívül egy külön testnek kell megnőnie benned.

2017. júl. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

Igen kepzeld 500mg 2 naponta.:) es erdekes mod eleg, mivel nyers citromos vizzel és más gyumolcsokket etelekkel viszek be C vitamint.. ;) előbb kérdezz :)

De ha olyan keves lett volna sem sikerul a baba😁😁

2017. júl. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 acelsziv ***** válasza:
69%

Nem vitaminfüggő. A vitamin a test egészséges működéséhez kell.

És nem értem, miért kell azonnal beképzeltnek lenni. Ennyit írtál ennyiből kell dolgozni. Amúgy pont lesz a rom mit szedsz és mit nem.

2017. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves Acélszív!

Azt, hogy nem magas dózis, nekem írtad vagy az első válaszolónak?

Egyébként azt olvastam, hogy a sok E-vitamin káros a magzatnak, mert születési rendellenességet okoz. Viszont progeszteronszint emelésre ezt ajánlják. Ezért írtam ki a kérdést.

2017. júl. 18. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jo ahogy szeded,és jolteszed hogy az E vitamint csak 2 naponta szeded mert tergesen valoban okozhat problémát.Énis 2 naponta szedek 200mg ot.14hkm
2017. júl. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!