Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az exemtől vagyok terhes...

Ha az exemtől vagyok terhes miert llyan elítélendő ha meg akarom tartani? Miért mondja hogy ezzel csak meggyűlőltetted megutáltatod magad ha megtartod?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 29. 11:05
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
81%
valahogy en sem orulnek ha az exem meg akarna szulni a gyerekem, ugy h nem akarok gyereket, plane nem tole. hiaba vagytok kulon, attol meg az apja lenne... ha ex ellenere normalis kapcsolatotok van, akkor valoban egy ilyennel egy eletre meg tudod utaltatni magad.
2018. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
70%
Milyen a viszonyotok elválás után. Szerintem nem a gyerek a probléma hanem a köztetek levő problémának szól a gyerekkel kapcsolatos ellenérzés. Következő kérdés, hogy neked lennének elvárásaid az apával szemben?
2018. ápr. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
20%
Mert egy tuskó azért. Nyugodtan szüld meg a gyermeked, ha nem akarja, nem foglalkozik Vele, csak fizet.
2018. ápr. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
29%
Csak ne akarj tőle gyerektartást kérni!
2018. ápr. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%

Most azért ezt nem teljesen értem.

Miért ne kérhetne gyerektartást?

Ketten voltak ott amikor csinálták. Nyilván az exe is tudta,hogy mi lehet a "következménye".

1 éjszakás kalandból született gyerekre is fizetnek gyerektartást....

Persze,azt is lehet,hogy lemond a gyerekről és soha semmi köze nem lesz majd hozzá,de abba neked is bele kell egyezned.

2018. ápr. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
69%

Nem elitélendö, söt , emelem a képzeletbeli kalapom minden ilyen bátor nö elött , aki egyedul vállal gyereket . Nagyon nehéz projekt es garantáltan a legkisebb gondod lesz, hogy ki mit gondol.

Te mit gondolsz, hogyan fogsz helytállni mint anyuka , egeszidöben, hogyan fogsz dolgozni azt is szinte egeszidöben , haztartast vezetni egeszidöben es gyerek mellett lenni .

Ez szamit , ez a lenyeg .

Mondom ezt nöként , aki 11 éve szinten gyereket vállalt az exétöl . Tehat tapasztalatom van .

Sokszor kaptam meg , ha segitseget kértem , hogy " nekedkellett a gyerek, oldd meg " es nem esett jól .

Persze , ezt tirkolnom kellett a gyerek elöl h csaknekem kellett .

Pedig mikor terhes maradtam örult az apja is es azt mondta vállalja.

A legnagyobb veszély az h megkeseredsz, megbánod a döntésed es a gyerek látja kárát.

Az anyagi nehézségek nagyon eltorzitják az embert, egy türelmetlen monstrum tud lenni . Szorongva az anyagiak miatt hogyan lehet mosolygós , kedves anyuka lenni ? Szinte sehogy , nagy akaraterövel .

Mindezek tudatában sok sikert kivánok!

2018. ápr. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
17%

"Miért ne kérhetne gyerektartást?"

Mert a civilizáció az önkéntes együttműködésre épül. Civilizált ember nem kényszerít erőszakkal másokra olyan dolgot, amit nem akar. Ha a férfi nem akar gyereket, akkor miért akarja vele eltartatni?

Nem baj, ah a nő megtartja a gyereket, mert a férfinak sincs joga kényszeríteni a nőt arra, hogy vetesse el. De ha a nő egyedül úgy dönt, hogy ő megtartja, akkor az onnantól 100%-ig az ő felelőssége. A döntési jog és a felelősség együtt jár.

2018. ápr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
54%

Teli a gyakori az ilyen nök gyerekeivel, akik panaszkodnak h az anyjuk inni kezdett , agressziv lett, magányában es az egyedul vitt nehézségek miatt elfásult , megfutott az agya. Altalaban a gyerek 7 eves kora körul ezek a nök megroppannak.

Es akkor a gyereket kezdik gyulölni , pedig ezt meg maguk elött is szegyellik.

" nem hittem volna , h ilyen nehéz lesz", " azért titkon reméltem h az apa csak fog segiteni ", " nekünk nem tellik mert egyedul gürcölök" , aztan a kifakadások " apádnak sem kellettél" stb

Megkeseredés , stb

Nem szabad egy gyereket ennek kitenni, es magadat sem.

Ez az en szerény véleményem

2018. ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%

7 es válaszoló, kérhet gyerektartást, mert nem egyedul maradt terhes és ha a férfinek nem kell gyerek , köteles gumit húzni .

Ja, de úgy nem jó. De a kötelességet se vállalja. Kecske is kaposzta is.

Fiús apák, neveljetek felelösséget vállaló , gerinces férfit a fiaitokból , tanitsatok meg nekik h húzzanak óvszert .

Ne rinyáló, minden hibát másra kenö, felelösséget nem vállaló fürdösmancikat neveljetek !!

2018. ápr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
7%

Nem az óvszer húzásról van szó, hanem arról, hogy MOST a nő úgy dönt hogy megtartja.

Egyébként a nők többsége sem szereti az óvszert, attól függetlenül, hogy nem akar gyereket. Nekem nők is fel szokták vetni aktus előtt, hogy "Nem lehetne gumi nélkül?".

2018. ápr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!