Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltem tegnap egy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltem tegnap egy terhes nővel, és nagyon lelkiismeret furdalásom van. Nagyon hülye voltam? 22f

Figyelt kérdés

Tegnap szexeltem egy terhes 26 éves lánnyal, aki a 6. hónapban volt, tehát már nagy volt a hasa. És most nagyon rossz érzés, főleg szegény kis babát sajnálom, és úgy érzem hogy kihasználtam a lányt.

A barátja akitől a gyereke van ő lelépett mikor megtudta hogy terhes, és hogy nem akarja elvetetni.


Munkatársak vagyunk, és sajnáltam hogy ott hagyta a barátja terhesen, ezért szoktunk találkozni szabadidőnkben, és hát ez lett a vége.


Nagyon hülye voltam? Nem szeretnék vele komoly kapcsolatot, mert én még nem szeretnék gyereket, főleg nem valaki másét.

Ti hogy folytatnátok a helyemben?


Légyszi rendesen válaszoljatok!


Köszönöm

22f


2018. ápr. 4. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Pedig a csaj beakar valószínű húzni a csapdába. Én megszakítanék mindenféle kapcsolatot a csajjal, mielőtt rád akaszkodik teljesen.
2018. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva engem is izgat, milyen lehet terhes nővel lenni, én is kipróbáltam volna, akár még folytatásosan is.

Mondd el, hogy nem akarsz vele komoly kapcsolatot. Ha megfelel neki, továbbra is járjatok össze nyugodtan.

2018. ápr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szìvesen lettem volna a helyedben,összejàrogatnék vele màskor is,nem kötelez semmire.
2018. ápr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már nagyon rég óta vonz a terhes szex, és nagyon örülök h kipróbálhattam, csak rossz érzés is egyben a baba miatt hogy ott van, nagyon fura amikor rárakom a hasára a kezét és mozog...
2018. ápr. 4. 20:00
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A baba miatt ne aggódj, egyrészt el van "szeparálva" a hímivarsejtektől, másrészt nem baj neki, ha rázogatják :)


Sok baba például rugdos, amíg az anyja ül/fekszik, amikor meg sétál és ring a hasa, akkor alszik, vagy csak simán nyugton van, ücsörög :D

2018. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Figyelj szerintem ezt jobb, ha nem viszed tovább.. Értem én, hogy "megsajnáltad" de szerintem itt mégsem igazán erről van szó. Különben nem lenne lelkiismeret furdalásod. Ki akartál próbálni valamit, az ember meg kíváncsi gyakran, nincs azzal baj. De egy nő nem játék, ugye tudod? Ezzel tényleg nem akarlak bántani, csak őt is meg Téged is óvnálak valami hülyeségtől. El kell magadban döntened, hogy érdekel-e jobban is a lány, vagy.. Szóval érted. Nem tudhatod mennyire fog ebben sérülni a lelke, de lehet, már így is késő lenne. Mármint szerinted hogy érzi magát, ha (bocsánat) de "felcsinálták" otthagyták, Te is, aztán ugyanezt megléped.. Tényleg ne haragudj nem bántásból írom csak képzeld magad a helyébe.
2018. ápr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon vonz,volt is benne részem,ne aggòdj,a baba attòl is mozoghat hogy az anya élvezi a dolgot.
2018. ápr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Lassmich Ruhe ***** válasza:
100%

Egy 6 hónapos terhes nőben úgy döngenek a hormonok hogy el sem bírod képzelni, ráadásul, élete legfontosabb részében magadt magára, amikor a leginkább kiszolgáltatott, leginkább sérülékeny. Ha nem akarsz kapcsolatot vele, és ezt tisztázzátok is, még bőven megmaradhat a szexkapcsolat, ez minden embernek igénye, de ezt akkor egyenesen tisztázd le vele.


A babának nem lesz semmi baja, hacsak nem állatkodtál vele, ettől megnyugodhatsz. Akkor legyen lelkiismeret fordalásod, ha tovább dugod, és nem tisztázod vele hogy nálad ez csak a testiségben merül ki. Ellenkező esetben adott ugye két FELNŐTT ember...

2018. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az oszinteseg mindig jo. Mind a ketten jobban jartok. O sem hitegeti magat es te sem leszel szemet. Plusz igy akar baratok vagy szexpartnerek is maradhattok.
2018. ápr. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tisztázd vele mi hamarabb, hogy mi a szitu. De azért ne szakítsd meg vele teljesen a kapcsolatot. Maradj vele továbbra is kedves, és barát, csak tisztázzátok, hogy nem akarsz kapcsolatot.


De oszintén, szerintem, ha idáig nem mutattál semmi jelét a kapcsolatra és a lelki vonzalomnak, szerintem neki is csak egy futo kaland volt ez. neki is vannak vágyai, akár terhesség alatt is.

Beszéljétek meg, de szerintem kicsit tul dramatizálod.

2018. ápr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!