Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hónappal az első babátok...

Hány hónappal az első babátok megszületése után döntöttétek el, hogy kistestvért szeretnétek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a két lányom között 7 év és 3 hónap van...Az első lányom faros volt és soha többet nem akartam szülni...ez lett belőle.
2011. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23 hónapos volt amikor a kistesó mellett döntöttünk, azóta sincs semmi, pedig már 3,5 éves.
2011. febr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2 év után, de a h1n1 miatt elhalasztottuk, amikor megkaptam az oltást, össze is jötta baba, most az egyik 3,5 éves, a másik 4,5 hónapos
2011. febr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A fiam 25 hónapos, a kistesó pocakban meg 7 hetes.
2011. febr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A fiam 14 hónapos, a kistestvére odabent pedig 11 hetes.:)
2011. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Születése előtt. Utána születése után 3 hónappal már komolyabban beszéltünk róla. Majd alig vártam, hogy betöltse az 1 évet, hogy abbahagyjam a szoptatást és próbálkozzunk.

14 hónapig szoptattam, 17. hónapban sikerült a kistestvér.

Most a fiam 25 hónapos én 35. hetes kismama

2011. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amikor hazajöttünk a kórházból én már mondtam,hogy jöhetne is a tesó,persze ez nem volt lehetséges. Ez az álláspontom kitartott kb a lányom fél éves koráig. Akkortájt egy kicsit nehezebb kezdett lenni vele a dolgom,és egyre kevésbé éreztem,hogy alkalmas lenne egy tesó. Olyan 1 éves és 1,5 éves kora között kifejezetten azt mondtam,hogy nem bírnék el még egy gyerkőccel,az tuti,voltak napok amikor annyira ki voltam merülve,hogy kategorikusan kijelentettem a férjemnek,hogy márpedig nekünk nem lesz több gyermekünk.


Most 21 hós a lányom,és már tervezzük a másodikat,és gyakorlatilag bármikor jöhet,ha akar!

2011. febr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én már a szülés után rögtön belevágtam volna, de császáros voltam, így vártunk. 14 hónapos volt amikor elkezdtünk próbálkozni. Minden hónapban pozitívat teszteltem, de mégsem lett baba, aztán volt egy vetélésem is. Végül 21 hónapos volt amikor terhes lettem, most vagyok a 15. héten.
2011. febr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2,5 éves a fiam, eddig váltig állítottam, hogy soha többet, mert nagyon nehéz volt vele. Aztán a múlt héten szóba került a mi lenne ha. Végül abban maradtunk, hogy jövőre nekiállunk a tesóprojectnek.

Egyetlen feltételt támasztottam, hogy párom bejöjjön velem a szülőszobába.

2011. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam 20 hónapos, és 6. hónapja próbálkozunk a tesóval, eddig sajna nem jött össze:(
2011. febr. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!