Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mégis terhesség lehetősége?

Mégis terhesség lehetősége?

Figyelt kérdés

Harmadik babát szeretnénk.

A múlt hónapban voltak furcsa tünetek,amik arra gondoltam,hogy babát is jelenthet akár.Megjött,de csak két napra.

A háziorvoshoz is elmentem,mert többször szédültem,mint kiderült,magas a vérnyomásom.Írt fel dopegytet,mert nem zárta ki a terhességet ő sem.

Aztán,mivel a teszt amit csináltam halvány csíkos lett elmentem nőgyógyászhoz.

Megvizsgált,azt mondta valamivel nagyobb a méh,elküldött vérvételre,a hcg 0,10 ml volt a véremben.

Amikor visszamentem a nőgyógyász írt ki hormontablettát,ami meghozhatja a menstruációm 10 nap múlva.Nem váltottam ki,mert sose volt gond a menstruációmmal,ez is azért gondoltam,lehet teherbe eshettem,mert kevesebb ideig és mennyiségű volt.

Azóta eltelt két hét.A hasam folyamatosan szúrkál,reggelente hányinger,hasam püffedt,szédülök és a vérnyomásom ingadozik.nem tudom , elképzelhető,hogy mégis baba van?

Az orvos azt mondta nem terhesség,de a háziorvos azt mondta ,hogy lehet nagyon korai terhesség.

Én már nem tudom,járt valaki így?



#kevés menstruacio #Kora terhesség tünetek #hcg vérben
2018. ápr. 29. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha azóta eltelt 2 hét,akkor csinálni kellene még egy tesztte,aztán kiderülne,hogy baba van-e a dologban.
2018. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is aut javaslom,hogy tesztelj. És a másik,hogy akár megnézetheted magad másik dokival is. Sajnos már hallottunk olyat,hogy egyik másik doki nem elég alapos...
2018. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!