Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nálatok ugyanaz volt a terhess...

Nálatok ugyanaz volt a terhességi tünet mint menstruáció előtt vagy pont ellentétesen?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra pl h mellfájdalmatok ha volt menstruáció előtt,akkor az ugyanaz volt teherbeesésnél is?
2018. máj. 2. 08:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt mint menzesz előtt, csak erősebben.
2018. máj. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A melleim fajtak, a nemvart elott kb. 5 nappal, de maskent. Nagyon bekemenyedet mind a ket mellem es sokal jobban fajt mint menstruacio elott. A hasam is gorcsolt neha de az pl. nem olyan erosen mint menstruaciokor.
2018. máj. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nemvárt előtt 2 nappal voltak pms tüneteim. Tehát feszült voltam, kívánós, és görcsölt a hasam, derekam. Viszont hamarabb eltűntek, mint ha megjött volna, kb fél napig tartott.

Nekem a mellem sosem fájt azelőtt, most is csak kb az 5.hét után + megnőtt.

2018. máj. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A melleim annyira érzékenyek voltak hogy hason nem bírtam aludni. A megjön érzést a 12. hétig éreztem.
2018. máj. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, mint menzesz előtt, pattanások, barnázás, enyhe görcsök. A melleimen nem éreztem semmit (később sem).
2018. máj. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam mindig voltak pms tünetek.Terhesen is tutira vettem, hogy meg fog jönni.Szerencsére nem jött:)
2018. máj. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem csak a mindjárt megjön érzés jelentkezik rendszeresen napokkal előtte, de ez a babáimnál is volt, úgyanúgy éreztem napokkal előtte, se erősebben, se gyengébben.

Aztán nemvárt napján megy a hasam, ez viszont elmaradt a 2. babámmal, az elsőnél még nem volt minden ciklusban.

Ingerlékeny is szoktam lenni de ezt bevallom, nem figyeltem úgy, mert amúgy se vészes.

2. babám előtt néha érzékeny volt a mellem de ez elmaradt baba nélküli ciklusban párszor, de mikor terhes lettem akkor érzékeny volt pár nappal nemvárt előtt, viszont ugyanúgy, mint máskor is.

Szóval nemvárt napjáig semmiből nem tudtam kiindulni. :D Nemvárt napján meg csak azt sejthettem, hogy aznap nem jön meg, de nálam nem kizárt 2-3 nap késés, még ha évente csak pár ciklus is nyúlik meg.

2018. máj. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyanaz
2018. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szurkálodott a hasam alja. Émelyegtem késés utan 3.napon.és pozitiv lett a teszt.
2018. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ugyanaz volt. Duzzadt, érzékeny mell, megfogjönni-érzés. De minden csak ugyanolyan szinten volt, mint a pms-nél. Nem a tüneteimből jöttem rá, hogy terhes vagyok, csak a tesztből (tervezett gyerek volt, gyakran teszteltem a 28-30. napon, ha addig még nem jött meg).

Mikor már jópár hetes terhes voltam, akkor lett csak érzékelhető a melleimen, hogy ez más, mint a pms. Sokkal nagyobbak lettek, mint azelőtt bármikor.

2021. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!