Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma csinálok egy clearblue...

Ha ma csinálok egy clearblue tesztet, már várhatok helyes eredményt?

Figyelt kérdés

Nagyon kétségbe vagyok már esve. Múlthéten csináltam 2db xepil tesztet ami egyik nap halványabb,másik nap erősebb 2 csikos lett,tehat erosodott.

Ugyanazon a napon mint amelyiken a 2.xepilt csinaltam,medi-labot is elvegeztem ami negativ lett. Ezek penteken vtak,2 napos kesesnel.


Ma csinaltam megint egy medi-labot ami negativ :(

Xepilt kellett vna vennem de csak medi-lab volt a gyogyszertarban.


Xepil 2x egymas utan becsaphatott volna?


2018. máj. 2. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A digitális clearblue szerintem pontos eredményt ad. Kicsit drága, de legalább nem őrlöd fel az idegeidet.
2018. máj. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En digitalis clearblue-t hasznaltam legutobb, a nemvart elott 5 nappal mar meglehet csinalni. Igaz en csak 1 nappal hamarabb teszteltem, reggeli vizeletbol es pozitiv lett 1-2 hetes terhesseg.
2018. máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
xepilt csinaltam én is ma.. egyik halvány pozitiv. masik negativ.. utána olvastam, hogy a corax terhessegi tesztet ajanlják.. megvettem. du pisiből megcsinaltam és az is pozitiv. Én is kétségbe voltam esve, de 2 kulönböző teszt nem téved.nyugi.csinálj másfajta tesztet.
2018. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A medilabot felejtsd el. az nekem. tegnap. negativ volt. Igen..eleg sok. tesztet. kiprobaltam. Utolso vtam
2018. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!