Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha múlthét pénteken volt egy...

Ha múlthét pénteken volt egy pici vérzés az lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

múlt héten pénteken volt pici vérzésem, de tényleg nagyon kevés( fél tisztasági betetnyi).


Aztán vasárnap is de az még kevesebb ( kb. negyed tisztasági betetnyi)


Ma estére görcsöl kicsit a hasam.


Volt valakinél így, hogy több nap vett észre pici vérzést és mégis baba lett? ( Úgy tudom a beágyazódási vérzés egyszer jeletkezik nem 3 nap)


Egyszeri vérzés van beágyazódáskor, márha van egyáltalán?


Köszönöm aki normálisan válaszol. Fogok tesztet csinálni de még korainak gondolom.


2018. máj. 2. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt beágyazódás körül, de leírod hol tartasz a ciklusodban?

Nekem volt pár ciklusom, mikor ovu körül volt gyenge vérzés, egy cikluson belül 2x is, pár napos különbséggel.

2018. máj. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aprilis 4.-en jött meg, kb 6 napig volt normális, utánna még 5-6 nap barnazas, tudom ez nem normális :-( :-)
2018. máj. 2. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:

1.babával volt beágyazódási vérzésem, igaz csak egy kis halvány rózsaszín maszat.

Most 2.kal semmi.

Ovu előtt van/volt ovus vérzésem, ami inkább világos rózsaszín barnás folyásnak mondható. És a hasam is görcsölt, feszült.


Nem lehet, hogy ez inkább ovus vérzésem? És ovu előtt állsz?

2018. máj. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elképzelhető az is. Nagyon köszönöm a válaszokat :-)
2018. máj. 3. 07:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Hű hát ezek alapján valami hormonális problémára gondolnék. Menj orvoshoz mert ez nagyon nem terhességre utal, sőt...ki kellene kezeltetni a hormonbibit ha babát tervezel.
2018. máj. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!