Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beagyazodas jele a pecsetelo...

Beagyazodas jele a pecsetelo verzes?

Figyelt kérdés

Szeretnek tanacsot kerni toletek . A menstruaciom minden honapban “ meg van “ Marciusban viszot nem jott meg azt hittem hogy vegre sikerult a baba de aprlis1 en megjott ami nagyon keves volt es 3 napig tartott . Csinaltam 3 tesztet amibol ketto teszt nagyon nagyon halvany volt de a digitalis azt irta hogy nem terhes . Atlagosan 5 napig szokot tartani a mensim es a ciklusom hossza 29 . Aprlis 19- en mikor elmentem a wc-re akkor nagyon pici rozsaszines maszat volt a wc papiron . De az csak 19-en volt azota sem volt . Lehet beagyazodastol? Volt mar igy valaki? Legyszives csak olyanok irjanak akik mar voltak igy . Elore is koszonom a valaszokat .


Elfelejtettem leiirni hogy PCOS vagyok es pajzsmirigy alulmukodesem van .



2018. ápr. 25. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Követlek
2018. ápr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem csinálsz egy új tesztet? Az választ adna!
2018. ápr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazsag szerint felek csinalni . Mikor erdemes tesztelni? 8 eve szeretnenk babat ;( ideaig sikertelenul.
2018. ápr. 25. 14:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha április 1-jén megjött akkor 19-én inkább a tüszőrepedésed volt. Orvos mit mond? Miért nem sikerül a baba?
2018. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok !

Hetfore “ nem vartam “ a mensim halistenek meg nem jott meg . Tesztet csak a jovoheten szeretnek csinalni hogy 100% legyen az eredmeny . Pici gorcsok voltak hetfon de az elmulott . Has szurka az van bal oldalt es kozepen . Remelem most sikerult 🤞🏻 .

Ahogyan irtam is 8 eve szeretnenk babat kb 2 eve derult ki a pajzsmirigy problema 1 eve pedig a PCOS . A doki annyit mondot hogy nagyon nehez lesz spontan teherbeesnem es a lombikot ajanlotta . Kulfoldon elunk itteni meddosegi klinikara van idopontunk Julius 16-ra . Jo lenne ha nem kellene menni az idopontra 🤞🏻 .

2018. máj. 2. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!