Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rosszullét merckformin xr-től?...

Rosszullét merckformin xr-től? El fog múlni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Közepes sulyossagu ir-em van, amire a doki gyógyszert irt mert babát szeretnénk.

A gondom csak annyi, hogy a gyogyszertol nagyon nagyon erőtlen vagyok. Hányingerem is van folyton, de azt elviselem, a kaja is lecsúszik valahogy de ez a gyengeség kikészít. Edzeni nincs erőm, egy tollat nem bírok felemelni kb...álmos vagyok, szédelgek, nincs erőm és kedvem semmihez. El fog ez múlni? Vagy hagyjam a gyógyszert?


2018. máj. 4. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mióta szeded a gyógyszert?

2018. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1 hétig szedtem de rosszul lettem, utána szedtem fél szemet 1 hétig akkor elmúlt, most újra 1 szemet szedek három napja és ma megint rosszul vagyok egesz nap. :(
2018. máj. 4. 15:41
 3/8 A kérdező kommentje:
1000 mg-os azt nem írtam.
2018. máj. 4. 15:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Dettó! Èn 750-et szedek, engem is nagyon megviselt, nagyon gyenge voltam, sőt dél körül eszméletlen hányingerem volt. 2 hétig szedtem nspi egy szemet, a héten szerdãn tértem rá a 2 szemre. Már nincs hányingerem, de néha elkap a fáradtság. Az edzésekre ettől függetlenül elvonszolom msgam. Idővel sztem jobb lesz.
2018. máj. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ki vagyok tőle rendesen :( a hányinger az nagyon durva, egesz nap nem bírok enni, ilyen utoljára akkor volt amikor a fiamat vártam. Étvágyam nincs, dél körül oklendezesig fajul.

De azt úgy elviselném, de ez a szedelges ez gaz. Nekem el kell látnom a fiam, játszani vele stb. De így nem megy. Akkor adok neki még egy hetet és ha nem múlik akkor szerintem abbahagyom, legalábbis ezt a dózist.

2018. máj. 4. 16:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Akár ettől lassabban is felépítheted. A diétát tartod mellette? Az nagyon fontos. Ha szarul kajálsz, akkor erősödhetnek a mellékhatások és ráadásul akkor feleslegesen is szeded, mert nem lesz semmi hatása.
2018. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tartom a diétát, nem eszek félre.

Lassabban de hogyan? Úgy tudom ,ezt a gyógyszert nem szabad törni vagy nem így van?

2018. máj. 4. 16:46
 8/8 anonim ***** válasza:

elvileg az xr-t valóban nem szabad törni, de a felépítés idejére lehet (hiszen e nélkül nem tudod felépíteni)

ha ezek ellenére is rosszul vagy tőle, kérj másik gyógyszert a dokitól

2018. máj. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!