Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inzulinrezisztenciával terhess...

Remény26 kérdése:

Inzulinrezisztenciával terhesség lehetséges már a Merckformin szedése után 1 hónappal? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Évekkel ezelőtt kiderült már a Pcos nálam,viszont az IR csak 1 hónapja. Világ életemben rendszertelen volt a menstruációm... Viszont 3 hónapja diétázom szigorúan és mozgok mert elegem lett a hasamból és a többiből. 1 hónapja szedem a Merckformint a diéta és mozgás mellé. Május 22én megjött a vérzésem igaz csak norculuttal. A párommal rendszeresen együtt vagyunk. (eddig sosem volt baba) Viszont most a héten érdekesen érzem magam mert 3-4 napig hánytam,1 hete fel vagyok puffadva de nagyon és a hasam alján kissebb görcsöket szúrkálást érzek, érzékenyek voltak a melleim addig míg hánytam, most már csak a hányinger maradt.


2017. jún. 23. 14:01
 1/6 A kérdező kommentje:
A puffadás is tart még mindig a hányinger mellett.
2017. jún. 23. 14:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Es miert nem tesztelsz?
2017. jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd. En nekem nagyjából 2 honap diéta kellett es összejött... Tesztelj. Hatha.
2017. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedden teszteltem az negatív lett. Van értelme újra 2 nap elteltével? Igazából a hányinger és a puffadás nagyon zavar. Annyira puffadok,hogy a nadrágjaimat nem tudom begombolni.
2017. jún. 23. 14:41
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Minden nő es minden terhesség mas. En nem puffadtam. Sztem félidőig hordtam a sima nadrágom.
2017. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hosszú évek után kiderült az IR Meforalt szedtem rá, azt mondta a doki, hogy kell neki fél év.. 3 hónapos kontrollra már pozitív teszttel mentem. 5 nappal nem várt előtt már volt tünetem másnap azaz 4 nappal nem várt előtt már halvány pozi tesztem. Ha gondolod tesztelj még egyet, de szerintem érdemes megvárni a kimaradt mensit. Addig nekem is csak éppenhogy látható két csíkom volt.



Drukkolok!

34hkm

2017. jún. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!