Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki nem hagyja abba a...

Ha valaki nem hagyja abba a fogamzásgátlót mikor teherbe esik, mert nem tudja. Ugyan úgy megjön a megvonásos?

Figyelt kérdés
2018. máj. 6. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem jott meg.
2018. máj. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy vetted észre hogy terhes vagy? És hogy sikerült?
2018. máj. 6. 10:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Eszrevettem, hogy a gyogyszeres levelben bent maradt egy szem. Sokaig elkerulte a figyelmemet mert felig ki volt nyomva. Gondolom be akartam venni csak eppen valami elvonta a figyelmemet es felbehagytam a ,,beszedes muveletet."

Kupis vagyok es sokszor nem dobom ki a mar ures gyogyszeres leveleket, igy a szekrenyben 2-3 ures level is elofordult. Aztan kidobaskor eszrevettem, hogy hoppa itt maradt egy szem. Elrohantam tesztet venni...es lass csodat. Ma mar 7 eves a kisasszony es halas vagyok a sorsnak, hogy igy alakult.

2018. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ahogy terhes lettél már meg sem jött a megvonásos egyszer sem?
2018. máj. 6. 12:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat ugy-ahogy megjott de nem normalisan. Nagyon minimalisan es mas szine volt. Szoval valami jott, de nem az aminek kellett volna. Es az is csak minimalis ideig volt, szoval mindenkeppen mas mint a szokasos.
2018. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!