Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális hogy így érzek?

Normális hogy így érzek?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban volt missed ab műtétem, 12 hetesen állt meg a babám szíve, hydropsos volt a pocakja és a fejénél is.

A doki azt mondta minimum három hónap várakozási idő kell mielőtt újra próbálkozunk.

A férjem testvérének a barátnője azóta babát akar, minden családi ebédnél erről van szó, hogy mikor jön már nekik, ilyen orvosnál volt, olyan babatervezőt vett stb. ... Nagyon rosszul esik ez nekem és alig bírom ki hogy ne sírjam el magam, rettegek tőle milyen lesz ha teherbe esik :( Soha nem éreztem ilyet és haragszom magamra emiatt


2018. máj. 7. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalom a babadat!

Valamennyi feltekenyseg mindenkiben van. A nok plane gyerek tema, eskuvo stb teren meg jobban versengenek is.

Ha az ember elveszit szamara kedves dolgot akkor akarva akaratlanul is megjelenhet az irigyseg ha kozben masnak valora valik az amit mi szeretnenk. Szep,nem szep dolog ilyen az ember.

Amit tehetsz keszisd fel magad arra hogy benne van a pakliban hogy majd bejelentik hogy terhes. De kozel se biztos hogy hamar osszejon nekik persze az is lehet hogy igen. Keszulj fel szamodra legrosszabbra es akkor ha tenyleg jonne a hir akkor kevesbe csap mellbe. Mindazon altal rogzisd azt is hogy ez nem verseny. Ha a masiknak sikerul akkor az az o sikere es neked is lesz. Senki nem ugy lesz terhes hogy valaki mas gyereket veszi el ugymond.

3 honap hamar el fog menni es ujra probalkozhattok es neked is meg lesz az eselyed ujra. Sok sikert!

2018. máj. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon sajnálom amin keresztül mentél. Normális amit érzel, el fog múlni. Adj magadnak egy kis időt!


Kívánom, hogy hamarosan rendbe jöjjenek a dolgok, és újra várandós legyél!

2018. máj. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Teljesen normàlisak az érzéseid!

A sógornőd pedig lehetne tapintatosabb!

Kitartàst kívànok,hidd el túl jutsz rajta!

2018. máj. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Átérzem teljesen :( és nagyon sajnálom ! Bár èn még nem estem teherbe megértem , nekünk eddig még nem jott ossze a baba közben körülöttem mindenki terhes , kicsit be is depiztem miatta , de fel a fejjel minden rendben lesz , szorítok !
2018. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!