Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg segít együttlét után...

Tényleg segít együttlét után a párna a fenék alatt?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, nagyobb az esély a teherbeesésre, ha együttlét után egy 10-15 percet nyugton marad a nő egy párnával a feneke alatt, hogy ne folyjon ki az anyag...
2018. máj. 7. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlik. Ártani nem árt nyilván, első terhesség előtt én is csináltam, a másodiknál már nem volt kapacitás erre, meg nem is voltam annyira rágörcsölve, nem sürgettem semmit. Az első sokkal nehezebben jött össze, másodjára pedig kétpetéjű ikerterhes lettem harmadik próbálkozós hónapban, pedig sosem maradtam még fekve sem, mentem tusolni, meg a dolgomra utána.
2018. máj. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom ez miatt-e, de nekem így sikerült első hónapban.
2018. máj. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Vagy a párod a lábadnál fogva felköthet valahová 😉
2018. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél én is csináltam, most a másodiknál már nem. Bár nem mindig pattantam fel azonnal, volt, hogy 10 percet fetrengtem, de olyan is, hogy egyből mentem a dolgomra. Így is azonnal sikerült.
2018. máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan régen nyilatkozott egy szülész-nőgyógyász az egyik műsorban, hogy semmi köze az akrobatikus mutatványoknak ahhoz, hogy összejön-e a baba, vagy sem, mint ahogy annak sem, hogy mennyi sültkrumplit vagy más babonás ételt eszel meg... úgyhogy ezekszerint nem.
2018. máj. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem segít
2018. máj. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!