Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha vasárnap szeretkeztünk és...

Ha vasárnap szeretkeztünk és ma ovulálok, teherbe eshettem/eshetek?

Figyelt kérdés

Először csak a hasam fajt azt hittem, beágyazódás, de a hüvelyváladék a szokásos, tojásfehérje szerű ovu-s, nem pecsételő stb.

( viszont, a naptar szerint holnap után kellene ovulálnom)


Buta kérdés, tudom, de mindenhol mást olvastam a spermiumok méhen belüli életképességéről (48 óra- 5 nap), erre jött a hasgörcs.


2018. máj. 9. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Akár


De a tüneteknek a beágyazódáshoz semmi közr


Egyrészt titka, ezt úgy írom, higy nelem mégis volt) és az ovu után kb 7-10 nappal jelentkezik vagyis a vélhető együttlét utàn ennyivel..


Ne keress tüneteket mert beleőrülsz



Nekem semmi tünetem nem volt.. Amig nem teszteltem pozit addig a beágyazódásos pecsételést sem gondoltam, hogy terhességi jel...azt hittem hanarabb megjön 4 nappal...


Majd a mensi esedékes napján tesztelj

2018. máj. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

3-4 nap alatt mégis hogy ágyazódna be?Ennyi idő alatt jut el a zigóta a méhig és csak aztán kezdődik a beágyazódás.


A hüvelyben pár óráig életképesek,a méhnyakban akár 7 napig is,a petevezetékben pedig 48 óráig életképesek a spermiumok.

Ha ma van peteérésed,akkor lehetséges,hogy jó volt a vasárnapi időzítés is.

2018. máj. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!