Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Probalkozunk a babaval ez jo...

Probalkozunk a babaval ez jo jel lehet?

Figyelt kérdés
Multheten egy picit barnaztam, azota fel vagyok puffadva (hol jobban hol kevesbe) es par napja nagyon faj a derekam ( ez is valtozo fajdalommal) ez utalhat babara?

2018. máj. 10. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra is, meg közelgő menzeszre is. A koraterhes és pms jelek ugyanazok.
2018. máj. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hamarabb volt peteeresem, a mensi meg kb 2 het mulva esedekes.
2018. máj. 10. 10:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 2 hét van vérzésig, és múlt héten volt a barnázás, akkor az nagyon nem terhesség miatt van. Alacsony progeszteron vagy egyéb hormondolog lehet.
2018. máj. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Èrtem. :( csak mert olvastam beagyazodas miatt lehet. Keves volt csak.
2018. máj. 10. 11:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Még ovu miatt is lehet barnázás, puffadás pl nekem mindig ovu után kezdődik. Mikor volt ovud szerinted?
2018. máj. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mensi utan par nappal.
2018. máj. 10. 12:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha mensi után pár nappal volt ovud, akkor hogy lehet, hogy 2 hét múlva kell megjönnie? És múlt héten hogy lenne beágyazódás, mert ahhoz képest akkor 3 hét múlva kellene megjönnie?!?! Valami nem stimmel a ciklusoddal vagy én értek valamit félre.
2018. máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mulhèt előtti hèten mult el a mensi. Az ovu multhèten volt. Ès kb Max ket het mulva kell megjonnie.
2018. máj. 11. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!