Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mukodik az ovulacios teszt?

Hogy mukodik az ovulacios teszt?

Figyelt kérdés
Ha ket csikot mutat erosen aznap van az ovulaciom? Vagy akkor kell egyutt lenni es hamarosan bekovetkezik az ovu? Elnezest kerek ezt sajnos nem ertem moat keztem el hasznalni az elozo terhesegem vege fele elveszitetuk a babat minnel hamarabb szeretnek teherbe esni.

2018. máj. 11. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha két egyforma csíkos az ovu teszted akkor 24-72 órán belül lesz az ovud,úgyhogy érdemes olyankor ,,belehúzni".
2018. máj. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Es ha egy kicsit halvanyabb akor is probalkozni kell?
2018. máj. 11. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam használni, hogy amikor már láttam, hogy erősödik a második csík napjában kétszer teszteltem.Keso delelott és este.Ugy legtöbbször elcsiptem amikor tényleg egyformán nézett ki a csík.De ha közel azonos a két csík akkor az valószínűleg már ovut jelez.Nezd a két csík után még 1-2napig ha nem erősödik vagy el is tűnik akkor tul vagy az ovun.
2018. máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom
2018. máj. 12. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!