Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek. Kedden együtt voltam a párommal aztán rögtön jött a rózsaszín folyás, de csak pár percig. Azóta szombatig barnáztam és ahogy kellett szombaton meg is jött a megvonásos vérzésem. Fura volt, hogy a szokásos 6 nap helyett 3 napig tartott, és olyan fájdalmam szokott lenni, most pedig meg sem éreztem. Hétfőn múlt el a megvonásos. Keddtől kezdett görcsölni a hasam, és fájni a derekam. És ma megint megjött, erős piros, de nem folyamatos. Mi bajom lehet, volt hasonló tapasztalat? Nem akarok minden aprósággal orvoshoz rohangálni.

Köszönöm előre is a válaszokat.


2018. máj. 11. 20:28
 1/4 A kérdező kommentje:
A kategóriát rosszul választottam ki, elnézést.
2018. máj. 11. 20:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagytál ki szemet? Csökkentette bármi a hatását? Köztes vérzést ezek szoktak okozni.
2018. máj. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szedtem más gyógyszert, nem hagytam ki szemet. Most volt a 7 napos szünet és csütörtökön vettem be az első szemet pénteken (tegnap) pedig már jelentkezett.
2018. máj. 12. 05:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszeri alkalommal normális. De ha nem áll el pár napon belül, akkor menj dokihoz.
2018. máj. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!