Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor forduljak orvoshoz?

Mikor forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
November óta próbálkozunk a babával.December végén,és június elején volt vetélésem,mind a kettő a 6.héten.Június végén elmentem orvoshoz,de nem foglalkoztak velem,Ebben a hónapban még nem jött,pedig ma vagyok a 37.napon(átlagban 35 naposak a ciklusaim).A kérdésem az lenne,ha pozítivat tesztelek,akkor is kivárjam ilyen esetben is a 7.hetet,vagy amint pozitív a teszt,forduljak orvoshoz?
2013. aug. 17. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,azonnal,hisz mar volt 2 vetelesed.Ha most sem foglakoznak veled ott annak ellenere,hogy el fogod mondani,hogy volt mar 2x baj,akkor azonnal menj masikhoz.Majd ö tudni fogja,hogy milyen gyogyszert es mennyit kell bevenned ahhoz,hogy nehogy megint elvetelj.
2013. aug. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Látni még nem fog semmit, ha babát vársz, max. a korábbi vetéléseidre tekintettel kapsz valami bogyót a megtartás érdekében, de még ez sem biztos, ha panaszmentes vagy.

Én is vetéltem és most pozitívat teszteltem. Úgy gondoltam, hogy én is fejvesztve rohanok a dokihoz, de most, hogy már kézzel fogható az eredmény (pozitív teszt), így valamiért nem érzem, hogy mennem kéne. Két hét múlva tervezek menni, akkor leszek elvileg 6+5 hetes. Amíg nem tapasztalsz semmi rendelleneset (görcs, vérzés), addig talán neked sem érdemes hamarabb menni. A 6. héten már szívhang is lehet, az meg nincs olyan messze. Szerintem légy türelmes! Kitartás!

Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

2013. aug. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Még annyit akartam, hogy én azért sem megyek dokihoz azonnal, mert sajnos sok olyan esetről hallunk, hogy pozitív teszt után megjön a menstruáció. Tegnap teszteltem pozitívat, legközelebb holnap, majd kedden fogok még egy-egy tesztet csinálni, hogy lássam, hogy erősödik-e a csík. Ha nem, azonnal megyek dokihoz, mert valószínűleg akkor gond van a terhességgel. Ha erősödik, kivárom a tervezett dokilátogatást. A tesztelgetés sem kőbe vésett, de legalább támpontot ad és ha tényleg erősödik a tesztcsík, kicsikét te is megnyugszol...

2013. aug. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én már betöltöttem az 5.hetet,ha a 4 napos ünnep után elmegyek,feltéve ha nincs addig vérzés,és persze pozitív a teszt,akkor petezsákot már kell látni nem?
2013. aug. 17. 15:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk aug. 22-én mész, akkor már látnia kell szívműködést szerintem, mert addigra betöltöd a 6. hetet. Talán az egy jó időpont lehet, addig is pihenj sokat!
2013. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!