Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Prolaktin hormonom emelkedett....

Prolaktin hormonom emelkedett. Milyen esélyeim lehetnek igy a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia ! Így nem könnyü, de nem is lehetetlen. A prolaktion ugyanis megakadályozatja a tüszörepedést. Biztos szedsz rá már valamit, ha orvos állapította meg! Ha nem akkor Agnus Castus barátcserjét javasolok. Ha a prolaktin érték 25 alatt van, akkor van jó esély a teherbeesésre. Nekem az elsö terhesség elött 73 volt !!!! A második elött már csak 31 !!!! Ez az érték tavaly novemberi, s most pedig már 19 hetes kismama vagyok !

Sok sikert neked is!

2008. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igynemleszel terhes mert nemtud müködni a petefészek sem megfelelően. nekem igen magas volt és bromocriptint irt fel a dokim
2008. okt. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nekem is irtak fel gyogyszert , de nem tudtam szedni.. hánytam és halálfélelmem volt tőle!
2008. okt. 30. 14:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálam a doki magas prolaktinra gyanakodott, mert a mellemből sárgás váladék jött nyomásra. A vizsgálat után kiderült, hogy magasabb ugyan, de normál értéken belül van. Azt mondta, ilyenkor nincs mit tenni, én ilyen vagyok. Most 5 hetes terhes vagyok. :) Még picike, de már itt van. A fura az volt, hogy ebben a hónapban semmi nem jött a mellemből. :) Nem tudom, mennyire magas a prolaktinod, de nem feltétlenül akadályozó tényező! :) Kivánom, hogy minél hamarabb babás légy!

2008. okt. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem bromocriptinnel 3 hét alatt renbejött. ha magas akkor tényleg jobbha szolsz a dokinak hogy nemtudtad tovább szedni mert rosszul voltál . ir fel másikat de mindenképpen rendbe kell tenni mert igy tényleg nemtudsz teherbe esni. milyen gyogyszert irt?
2008. okt. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! Az elsö hozzászóló vagyok! Én az elsö terhesség elött 2 évig szedtem a doki által felírt gyógyszert, de állandóan rosszul voltam, hánytam is. A másodiknál csak Agnus Castust szedtem (2 x 1-et) tabletta formájában, ezeknek a homeos szereknek nincs mellékhatásuk.
2008. okt. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
sajnos, egyik nevére sem emlékszem kétfélét is szedtem már , de mindkettötöl rosszul voltam.. mindenkinek köszönöm a válaszokat.
2008. okt. 30. 14:57
 8/10 A kérdező kommentje:
Na ezt az Agnus Costust KIFOGOM PROBÁLNI.KÖSZÖNÖM SZÉPEN
2008. okt. 30. 15:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A barátcserje (agnus c.) biztosan használni fog. Azt olvastam, hogy az átlagos hatóideje 3 hónap!

A természetgyógyász-nőgyógyász nődokim mondta, hogy ennek az összetevőjéből van a Bromocriptin is.

Nagyon sok gyógyszer valamilyen növényt utánoz...

2008. okt. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is Bromo..t szedek. Napi egy tablettával jó volt a vérképem kb 2-3 hónapja. Most nem nézzük az eredményt, hanem várjuk a "hatást". Ezt az Agnus Castust lehet mellette szedni?
2008. okt. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!