Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki azt állitja, hogy ö...

Ha valaki azt állitja, hogy ö azonnal teherbe esik, akkor az valószinüleg már volt terhes, nem?

Figyelt kérdés
Különben honnan tudná,hogy azonnal teherbe tud esni?
2010. jún. 14. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
De igen.
2010. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyilván... egyértelműen...
2010. jún. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még valami lehet: Vagy nagyon optimista, vagy nagyon tart tőle.
2010. jún. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen, de miért kérdezed. egyébként buta állítás, mert ez nem egy készség, képesség, szerencse is kell hozzá, nem is kevés
2010. jún. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
furi ez a kijelentés, de mondjuk lehet egy nagyon pozitív szemléletű valaki, aki úgy gondolja, h nála ez nem lehet gond
2010. jún. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van olyan rokonunk, aki az első lányával hamar teherbe tudott esni, a második csemetére viszont éveket kellett várni és csak lombik programmal sikerült. Tehát, attól, hogy egyszer simán összejött, a másodikkal még akadhatnak nehézségek és fordítva: attól, hogy az elsőért meg kellett küzdeni, jöhet váratlanul a következő.

Egyébként pozitív szemléletre utal, ha valaki így áll hozzá és szerintem, ez a jó hozzáállás a babaváráshoz. Fő az optimizmus!

2010. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első terhességem a tervezéstől számított első alkalommal össze is jött. :)

De komolyan!

2010. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én soha nem tettem volna ilyen kijelentést, úgy gondoltam, nincs ilyen nő, aki elsőre teherbe esik. Hát tévedtem... Mindig védekeztünk a párommal, de egyszer elszakadt a gumi. 24 órán belül be is vettem az esemény utánit, de nem hatott. Sajnos.

Pedig csak egy szerencsétlen véletlen volt. Más 30 év körüli nők mit meg nem adnának egy édes babáért. Jézusom.

Még csak 17 vagyok, és nem akartam ezt. Nem akartuk ezt a barátommal. Védekeztünk, mint mindig, vettem be gyógyszert, de hát ez történt... Szóval, nekünk elsőre sikerült... :S

2010. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!