Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hogy vettétek észre, hogy...

Tokmag0323 kérdése:

Ti hogy vettétek észre, hogy terhesek vagytok? Milyen tüneteitek voltak?

Figyelt kérdés

2018. máj. 13. 15:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Semmi tünetem nem volt, de hirtelen eszembe jutott, hogy február van, és decemberben jött meg utoljára. Teszteltem, pozitív lett, már 6 hetes voltam. Tényleg semmi, de semmi nem változott közben.
2018. máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
nem jött meg, ennyi
2018. máj. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Én iszonyatosan szenvedtem már 5.hét elejétől. Előtte csak annyi, hogy nem jött meg.
2018. máj. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

Nem jött meg a menstruációm, de eddigre már tudtam, mert teszteltem, mert alig vártam a napot, amikor nincs túl korán a teszthez.



Előtte volt beágyazódásos vérzésem, de akkor nem tudtam, hogy az az.. Sőt inkább csak azon keseregtem, hogy ebben a hónapban aem jött össze


Azóta sincsenek klasszikus tüneteim, persze nehezen alszom a hasam miatt.... Stb de ez sztem nem tünet

34 hkm

2018. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Nekem késett, csináltam tesztet, de megatív lett. 1 hét múlva átjött a barátnőm. Megittam két korty sört (de tényleg csak ennyit) és úgy berúgtam tőle, mint a csacsi... másnap vettem még egy tesztet. Akkor már 7 hetes voltam.
2018. máj. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem volt tünetem, csak már règen menstruáltam és egyszer nem védekeztünk, gondoltam csinálok egy tesztet
2018. máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
Baromi erős mellfeszülésem volt és nagyon fáradékony voltam. 31 napos ciklusom van, a 28. napon már pozitívat teszteltem. :)
2018. máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon elfoglalt időszakom volt.

Éreztem, hogy fáj a hasam, feszül a mellem, de mensi előtt nekem ilyen, így gondoltam majd megjön. Aztán úgy ébredtem pár reggel, hogy hányingerem van és nem esett jól szinte semmilyen kaja. Gondoltam csak a sok munka miatti stressz. Aztán egyik pillanatban bevillant, hogy már vagy 2 és fél hete meg kellett volna jönnie.

Akkor csináltam tesztet és naná, hogy pozitív lett. Azóta már 8 és fél éves a fiam.😊😊

2018. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a mellbimbom kezdett el fajni. De annyira hogy alig birtam hozza erni. Melltartoba vegem volt. Innen tudtam hogy valami/valaki van :))))

Meg az nap teszteltem,menzesz elott 5 nappal halvany pozitiv lett.

2018. máj. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. :)

mi már április 15.-e óta próbálkozunk.1 hete késik,3 napja teszteltem a terhességi tesztem pozitiv lett.Van egy pár tünetem,pl. mellfeszülés és fájás,hangulatingadozás,egésznapos fáradtságok,allhasi görcsök,émelygések. Pár nap múlva újra tesztelek és ha pozitiv lesz irány a doki

2018. máj. 13. 16:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!