Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hogy vettétek észre, hogy...

Tokmag0323 kérdése:

Ti hogy vettétek észre, hogy terhesek vagytok? Milyen tüneteitek voltak?

Figyelt kérdés

2018. máj. 13. 15:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%

Kedves kérdező, teljesen felesleges tesztelned újra, hisz terhes vagy. A 7. hét körülire időpontra jelentkezz be az orvoshoz, addigra már van szívhang is.

Egyébként az első jel az volt, hogy nem jött meg a vérzésem. Utána erős mellfeszülés, mellfájdalom, mellérzékenység jelentkezett. A tipikus hányingeres, émelygős, szédelgős tünetek csak a 7. hét után jöttek elő.

2018. máj. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%
Nekem úgy alakult a menzeszem, hogy beállt fix 28-ara. Aztán egyszer nem jött meg. Abban a hónapban nem úgy feszült a mellem mint szokott és ölni tudtam volna egy jo kovászos uborkáért. Aztán 5 nap késés után délutáni pisiből teszteltem olyat, hogy leugrott a 2.csik
2018. máj. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
95%
Az első terhességemnél csak kimaradt menzesz jelezte,a másodiknál még ki sem maradt,pozitívat teszteltem.Akkor azért teszteltem,mert belöveltek a melleim,és kevés tej is folyt belőle,ami 2 és fél éve,mióta nem szoptattam,nem fordult elő.
2018. máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
82%

Mikor teszteltem nem is gondoltam komolyan, hogy pozitív lehet. Abban a ciklusban hagytuk el először a védekezést. Nem is voltunk együtt csak két alkalommal. Április 14-én kellett volna megjönnie, de nekem nem ilyen hajszálpontos a ciklusom. Ide-oda 2-3 napot simán mozog. De semmi jele nem volt annak, hogy meg fog jönni. Gondoltam gyorsan pisilek egy negatívat, hogy ne kattogjak miért késik. És akkor ott volt egy halvány teszt csík... első mondatom: "hát ez hülyeség" :D

Értek a tesztekhez (munkámból adódan), ha valaki, hát én el tudom dönteni egy ilyen egyszerű immunkromatográfiás tesztről, hogy pozitív-e :D de annyira nem számítottam még rá, hogy el se akartam hinni.


Borzasztó szerencsések vagyunk. Most vagyok 7 hetes, még izgulunk, hogy velünk is maradjon.


Bár mindenkinek ilyen könnyen menne, aki vágyik rá! Sok barátnőm évek óta küzd, és minden álma ez. Úgy féltem nekik elmondani... de szerencsére igazi barátnőkként reagáltak, és majd kiugrottak a bőrükből. Remélem hamarosan én is örülhetek velük!

2018. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%

#14 vagyok.


Még annyit, hogy a teszt előtt nem voltak tünetek. Illetve voltak, csak fel sem merült bennem, hogy ezért... Fáradékonyabb lettem és szuszogósabb. Korábban úgy jöttem fel a negyedik emeletre mint a rugó, pedig amúgy dagi vagyok. És a teszt előtti héten már a második emeleten szuszogtam. Nem is értettem mi bajom van... :)


Ez azóta sem változott. Aztán a teszt utám kb 48 órával elkezdtek jönni a tünetek is.

2018. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
84%
Nekem spiralom volt fent es az enyhe mensi gorcs volt furcsa mint az elso gyereknel, szules utan mar egyaltalan nem volt. Aztan 1-2 nappal mensi elott mar halvany volt de jol kiveheto. Aztan nem is jott meg es most is semmi tunetem mint az elsonel.
2018. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
94%
A késés ötödik napján teszteltem megérzésbol.már előtti sem volt pontos a menszesz.tünetem nem volt.
2018. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
74%

Ezt imádom... mikor válaszolunk egy olyan kérdésre ahol még csak nem is a véleményünket kérdezték, hanem azt, hogy nálunk, hogy volt...?

Jövünk, leírjuk. És akkor valaki meg lepontoz mindenkit.. van aki ebben éli ki a frusztrációját, vagy mi? :D

2018. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

#18 nem èrtem evvel mi a gond csak rákèrdeztem?!

Meg kipontozott le? Èn mindegyik választ hasznosnak gondolok

Mit itt a gond?

2018. máj. 13. 20:10
 20/21 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező! Nem veled van a gond, és nem is a kérdéseddel. Fel sem merült bennem, hogy te pontoztad le a válaszokat.

Hanem úgy tűnik, vannak akik csak megnyitják a kérdéseket és hobbiból mindenkit lepotoznak. És ezt nem tudom megérteni...


Bocs az offért, és azért is ha úgy érezted neked szólt a felvetésem

2018. máj. 14. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!