Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van természetes módja annak...

Van természetes módja annak hogy a pulzusom lejjebb vigyem?

Figyelt kérdés
Hashimoto alulmüködés miatt bétablokkolót szedek egy éve. Az endokrinológusom mondta hogy ha pozitív lesz a teszt többet nem szedhetem. Tegnap is és ma is pozitív a teszt, tegnap óta nem szedem de már kezdem érezni hogy ürül ki, a szívem csak úgy kalapál. Most 90 felett van a pulzus és nagyon rosszul érzem magam.Szóval az lenne a kérdés hogy hogy tudnám lejjebb vinni?
2018. máj. 15. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Azonnal elmész orvoshoz.
2018. máj. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A terhesség alatt amúgy is magasabb a pulzus, bár azt nem tudom, hogy már ennyire korai szakaszban is. Mindenképp az orvossal konzultálj!

Ja, amúgy gratulálok!

2018. máj. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Soha nem volt pulzusproblémám, csak a kardiológusnâl. Írt bétablokkolót, de nem szedtem, mert gyereket szerettem volna. Terhesség alatt meg mindig 80 felett volt, ami azért normális, csak nem vagy hozzászokva. a csúcs, amit mèrtem,130 volt és mellette elèg sokszor melléütött a szivem. Na akkor én is rosszul voltam. Szülés után elmúlt mindkettő. Probálj meg többet pihenni, sok vizet inni és megnyugodni. Azt hiszem citromfű teát lehet inni, de nézz utánna.
2018. máj. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!