Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menses elott 2 nappal csak a...

Menses elott 2 nappal csak a cocim. Faj foleg a ball de nagyon. Nekem sose fajt. Semm mas tunet noncs. Lehet baba? Volt igy valakinek?

Figyelt kérdés

2018. máj. 15. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
cocid?
2018. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Akinek a ball cocija fáj, de nagyon, az lehet terhes?
2018. máj. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Ennyibol semmit nem tudni. De alapbol a tunetek jelentere vagy hianyara sem lehet alapozni. Nekem csak nem jott meg, + a mensi gorcsokon kivul az elejen, semmi bajom nem volt.
2018. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
😂😂
2018. máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első, sírok a nevetéstől :D :D :D :D
2018. máj. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdésekért már megéri feljönni az oldalra, mindig megnevettetnek. Amúgy kedves kérdező, ez utalhat terhességre is, de a menzesz előjele is lehet. Vagy akármi más miatt is.
2018. máj. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

PMS tünet is lehet, ha a várt idő után még 5nappal se jelentkezik a menzeszed, csinálj tesztet. Ha negatív és még mindíg nem jön meg érdemes nőgyógyászhoz menni.


Nekem elég sokszor érzékeny/feszül PMSkor, úgyhogy várj még egy kicsit.

2018. jún. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet furán hangzik de nekem is a bal fáj jobban, orvos azt mondta, hogy a mirigyek most itt jobban be vannak durranva de semmi baj nincsen. Egyébként mi is babát szeretnénk de nekem a mell fájáskor még nem volt meg az ovum. Azóta nem várt után vagyok két nappal és már mind a kettő fáj.
2018. jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!