Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor elkezdtéttek a kivizsgál...

Mikor elkezdtéttek a kivizsgálást és elsőnek ti voltatok dokinál és megtataláltak a bajt amiért nem tudok teherbe esni még a férjeteket is kivizsgáltak vagy pedig az orvos felirja a gyógyszert?

Figyelt kérdés

2018. máj. 15. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Normális doki csak akkor ir gyógyszert, kezelést ha mindkét fel kivizsgálása megtörtént.


Ezért szerintem meddőségi kozpontba menj, mert ott párhuzamosan vizsgálnak mindkettotoket.

2018. máj. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attol fugg mi a problema. Mi aprilisbe kezdtuk a kivizsgalast. Ugy nez ki nalam van gond. Pajzsmirigy eredmenyem nem volt megfelelo. Aprilisbe kozepidoben voltunk dokinal igy tuszot repesztett, hogy rasegitsen es pajzsmirigynek gyogyszert irt fel. Kozben mondta csinalhatunk spermiogrammot de azt hogy akarjuk-e vagy mikor rank bizta, mondvan mar van egy gyerekunk nagy gond nem lehet. Majd ciklus masodik feleben a vereredmenyek alapjan progeszteron hianyom van. Most a masodik ciklusban clostyt kellett szedjek, ujra kaptam tuszorepesztot es progeszteron potlast. Kozben megcsinaltak a spermiogrammot es bizunk ebben a honapban. Minden esetet maskepp kezelnek es attol is fugg kinel milyen gond van. Sok szerencset
2018. máj. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én előbb voltam dokinál, súlyos IR derült ki és el is kezdtük a gyógyszert plusz sport plusz diétát. Utána volt párom vizsgálaton, kicsit későbbre kapott csak idöpontot mint én.

Nála rendben volt minden, nálam más nem derült ki szerencsére.

Fél év után spontán összejött a baba.

19+6 hkm

2018. máj. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!