Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs semmi problémám még is...

Nincs semmi problémám még is mercformint írt fel az orvos! Miért? Mondtam, hogy babát szeretnénk erre kiírta ezt. Miért pont ezt? Van tapasztalat?

Figyelt kérdés
2018. jan. 31. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs cukor problémád?
2018. jan. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Őt kellene megkérdezni.
2018. jan. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs semmi problémád nem értem, mire írta fel.

sőt, igazából csak teljes árral írhatja fel, ha nem vagy cukros...

2018. jan. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Általában policisztás petefészek kezelésére szokták felírni a nőgyógyászok, de én a helyedben keresnék egy másikat, mert ha nem tájékoztatott, az veszélyes is lehet!
2018. jan. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mire,az egyik aszisztens azt mondta "azért mert babát szeretne" segíte ebben vagy mi?? Nem értem én ezt,nem régen volt vetékésem 2hete :( könnyebb teherbe esni tőle vagy mi?
2018. jan. 31. 12:27
 6/8 anonim ***** válasza:
nem könnyebb. ne szedd be és menj másik orvoshoz!
2018. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a gyógyszer azoknak való, akiknek inzulin rezisztenciája van; amit pedig minimum 3 pontos terheléses vércukor+inzulin méréssel lehet kideríteni. Hogyha neked a vetélésen kívül nincs semmi tüneted és nem is voltál terhelésesen, akkor gratulációm a nagyeszű orvosodnak - úgy tűnik van lejjebb, mint 13 éveseknek foggátlót adni a pattanásaikra.
2018. jan. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm...akkor nem fogom szedni,és orvost váltok.
2018. jan. 31. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!