Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi számít próbálkozásnak,...

Mi számít próbálkozásnak, baba projektnek?

Figyelt kérdés

Ha nem védekezünk akkor az már próbálkozás?


Vagy nektek mit jelent a próbálkozás? Hő és p.é figyelés?


2018. máj. 16. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem teszünk ellene, hogy baba legyen.
2018. máj. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Igen, az már az.

Nyilván azért nem védekeztek, hogy teherbe ess. Ezért ez már "próbálkozás" (bár én utálom ezt a kifejezést).

2018. máj. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Védekezés nélküli szex. Ez a hő és pe. mérés szerintem beteges. Le lehet pontozni, de ez így van. Baromi kiabrandito lehet a pasinak h csak bizonyos napokon lehet...
2018. máj. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Ezt a kérdést :) Hát szerinted mi számít annak? A védekezés nélküli szex.
2018. máj. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ez kimerült abban, hogy nem védekeztünk. Mindketten akartuk, terveztük.
2018. máj. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
#-as, igen, persze és akinek inszeminációra, vagy lombikra van szüksége, az inkább ne is szaporodjon, ugye? Mert az milyen már? A hőmérőzők többsége nem azzal kezd, hanem hosszabb sikertelenség után próbálja kideríteni, hogy mi a baj, vagy mikor érdemes próbálkozni. De ezt egy ilyen érzéketlen, nulla empátiával rendelkező nőszemélynek minek is magyarázom. Örülj neki, ha neked könnyen megy a teherbeesés és ne ítélkezz.
2018. máj. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk sztem önmagában a nem védekezés(úgy, h nem beszéli meg vki, hogy na igen, jöhet a baba, vagy gyereket akarunk) nem biztos, hogy a férfi részéről is ezt jelenti... Sok férfi sz.rik bele, fel sem fogja igazából, max elmegy a csaj ab-ra(ha terhes lesz ugye és a ffi nem akarja, így gondolja), de pillanatnyilag nagyon jó belémenni! Szóval amíg, nincs szó sem róla, hogy a férfi részéről is jöhetne a baba, addig én nem mondanám a csak szó nélküli nem védekezést kimondottan "próbálkozásnak"!
2018. máj. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
védekezés nélküli RENDSZERES szex a próbálkozás. Ha nem védekeztek, de 1-2 havonta hébe-hóba 1-2x vagytok együtt, az nem próbálkozás.
2018. máj. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%

Nekünk annyiban merült ki, hogy igyekeztünk figyelni, hogy a peteérés környéki napokat ne hagyjuk ki. Szerencsések vagyunk, háromszor estem teherbe, mindháromszor szinte azonnal.

De egyébként igen, aki hőmérőzik, számolgat stb., az valószínűleg nem jókedvéből teszi...

2018. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!