Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok lett vkinek baba nem...

Csajok lett vkinek baba nem úgy higy a lh teszt b nem volt teljesen pozitív?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy az lh teszt nem.mutatja ki de mégis van peteérés?illetve még a kérdésem higy egész ciklusban egyforma erössegu a masodik csik...az mit jelent??nem fokozottan erösödik hanem totál egyforma már több npja de nem pozik még mindig.csak most kezdtem mult hónapban de akkor fokozatosan erösödött
2018. máj. 16. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem erősödött fokozatosan, tök ugyanolyan volt és egyszercsak majdnem egyforma erős. Na, akkor volt ovum. Én is néztem, hogy most mi van, ennek minimum egyforma erősnek, vagy erősebbnek kéne lennie, de a másnapi már halványabb volt. Nem mutatta normálisan, pedig volt ovum, és ez biztos, mert terhes vagyok...
2018. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szia, koszonom válaszod, és nekem volt vmi problémád? IR vagy PCO? en már 11napja tesztelek, es mindig egyforman halvany a masodik csik. Ez a masodik teszelos honapom..de le vagyok torve...
2018. máj. 16. 20:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, nekem nincs gondom, egészséges vagyok. De ezekkel jársz dokihoz? Peteérésed szokott lenni?
2018. máj. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer voltam terhes, mindkétszer már az éles próbálkozás előtti 3-4 hónapban csináltam lh tesztet és soha nem volt egyforma erős a két csík, de a peteérés tuti, hogy akkor volt, mikor a legerősebb volt a csík. Az első gyerek 1., a második a 3. hónapban jött össze.


Olyannal nem találkoztam, hogy napokig nem változott a csík. Először erősödött, de soha nem lett teljesen erős, majd negatív lett.

2018. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem sosem jelezte az ovut,mégis 2 gyerekem van.

Viszont javaslom menj uh-os peteérés követésre.Az 100. %.Sok sikert!

2018. máj. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Csajok az utolso tesztet ma csináltam.szerintetek?lehet hogy ilyen.késön lesz??ez a 22 ciklusnapom. egy évig nem volt menzim és.peteéeés.most jött meg masodszor.igy reménykedek hátha

[link]

2018. máj. 17. 18:07
 7/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


Kb. ilyenek voltak a pozitív tesztjeim. Mindenképpen bújjatok össze és holnap is csinálj tesztet, hogy lásd ha változik.

2018. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Most lesz szerintem is, úgyhogy hajrá. Nálam is iéyen volt a pozitív.

1. voltam

2018. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Csajok még megnéznétek??én már nem értem ezt.igaz mostmár naponta többször tesztelek de összevissza mitat már mindent :( sztem nem lesz ebből semmi 😭 pedig biztam benne.elfogyott a lila tezsztem de kezdtem a one steppel és tegnap halvany volt ma meg megint erős...nem értem

[link]

2018. máj. 19. 11:59
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem 17.-en volt az ovu!


Mindig ugyanabban az időben tesztelj, ne ossze vissza mert te is belezavarodsz.


17.-en és 18.-án ha együtt voltatok szerintem van esély, de ha nem is jött ossze ne keseredj el :-) tudom nem vigasztal de ha nem jön ossze akkor lehet valami gebasz volt vagy a petesejttel vagy a spermiummal és inkább egy negatív terhességi teszt mint egy beteg baba.

Ne gorcsolj, élvezzétek egymás társaságát :-)

2018. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!