Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitiv? Mensi...

Szerintetek ez pozitiv? Mensi elött vagyok 2 nappal. Vannak terhes tüneteim viszont mensi szerű görcseim is.

Figyelt kérdés
[link]
2018. máj. 17. 20:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%
Ez egyelore tok negativ, de ettol meg lehetsz terhes. Bar szamomra olyan fura, mikor vki nem bir leolvasni egy egyertelmu tesztet, raadasul nem vart elott tesztel..
2018. máj. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is tök negatívnak látom. Még azt se tudom eldönteni hol kéne lennie a második csíknak.

Ettől persze még lehetsz állapotos, csak túl korán teszteltél.


Nekem halvány pozitív tesztem volt a nem várt első napján. De az egyértelműen pozitív volt, csak még gyengécske.

Ez semmi.


De drukkolok, hogy két nap múlva te is láthasd milyen is az igazi halvány pozitív csík! ;)


Majd azért írd meg nekünk!

2018. máj. 18. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

11 es, ez azért van mert nem egyértelmű

Pc monitoron semmit nem látok

Telefonon félfényerővel látom a csíkot, de ez pont nem az egyértelmű kategória..


Ahogy többen írtuk is, hogy talán pozi.


Én ezért nem teszteltem ilyen hamar például sosem. Amikor pozi lett, nagyon halványan az is reggeli volt a nemvárt napján, de azért láthatóan pozi.



Akinek nem volt még 2 esélyes tesztje, az könnyen vágja rá a nagyon halványra is, hogy negatív.

Pluszbazt nem szabad elfelejteni, hogy fotón minden teszt halványabb, ha így sejthető akkor általában ott van, de ami fotón megint nem egyértelmű, az a színe, hogy a reagens helye, vagy szárdási/ázási csík-e



Még mindig drukk

Várjuk a ma reggelit

2018. máj. 18. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

[link]


Azt hiszem ide már nekem sem kell nagyító.ez reggeli pisiből van 😀

2018. máj. 18. 06:00
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
Vannak akik a derengő, aalig látható pozi tesztekre azt mondják hogyy negatív, pedig ők is látják, csak süt belőlük a rossz indulat.Nem kell velük foglalkozni. Gratulálok! Remélem én is mihaamaarabb átélhetem a pozi tesztet :)
2018. máj. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Jupppppiiiuuu


Gratula!!!!!



2.

13. Válaszadó voltam

2018. máj. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hat nem! Gratula😊
2018. máj. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Gondoltam én,az enyémugy nézett ki,a most 3 évesemnél. :) Csak nem akartam irni,nehogy neadj isten mégis csalódás érjen.


Azért még halkan,de Gratulálok! :)

2018. máj. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem csalodok köszönöm szépen 🙂 csak ezek a mensi körcsök ne aggasztanának
2018. máj. 18. 07:24
 20/20 anonim ***** válasza:
55%

Na ez már szép! :) ide már valóban nem kell nagyító :)


Még csak halkan, de azért gratulálok! ;)


#12

2018. máj. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!