Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hetes terhesen kell...

Hány hetes terhesen kell először orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

Késik a menzeszem, holnap reggeli pisiből tesztelek, és most ilyenek járnak a fejemben. :D főleg mert 2 hét múlva utazunk nyaralni egy hétre, ez baj?? Azon a héten is kellének vizsgálatok? Ha kiderül hogy terhes vagyok, le kell mondani a nyaralast?


Köszi előre is!


2018. máj. 18. 20:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ráér nyaralás utáni héten az első nőgyógászati vizsgálat.
2018. máj. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Mért kéne lemondani a nyaralást?! Hogy jut ilyen eszedbe? Terhesek nem nyaralnak? Megáll az ész!
2018. máj. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyaralás után, dehogy kell lemondani..

7-8 hetesen ráérsz orvoshoz menni, sőt. Az első fontos UH 12 hetesen van, ha csak 9-10 hetesen állapítja meg a terhességet nőgyógyász sem maradsz le semmiről.

A 6 hetes kor necces, előtte semmiképp nem érdemes menni, mert olyan korán úgysincs még szívhang.

2018. máj. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi!

Kedves harmadik, írod, hogy 7-8 hetesen érdemes, de nekem az pont a nyaralás hete (hiszen ha most tényleg terhes vagyok, a ciklus kezdetétől számítják,nem? Tehát alapból több mint 4 hetes vagyok már akkor, és még csak két hét múlva indulunk 1 hetes nyaralasra.

2018. máj. 18. 21:23
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mész a 9.-en, vagy a 6.-on. Mondjuk én a 7.-en már nagyon hánytam.
2018. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj. Ezért írtam, hogy 9-10 hetesen sem késő.

3-as voltam (amúgy azt hittem 6 hetes leszel a nyaraláskor de a lényegen nem változtat, ráérsz utána menni)

2018. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem 2x16 oras buszon zotykolodos utazasrol van szo, vagy ha nem verzel, nem kell lemondani. (En a hormondokim javaslatara az 1. trimeszterben kihagytam a repulest, es lemondtam a nyaralast, de nekem nem javasolta).
2018. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ajaj hát pont buszos nyaralás lesz, ha nem is 16 órát ülünk buszon de kb 10-et, oda is meg vissza is... :(

Látjátok, nem véletlenül kérdeztem, hogy le kell-e mondani a nyaralast.

2018. máj. 18. 21:59
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

En a 6-7. heten mar nagyban hanytam, nem birtam volna ki 10 oras buszt.

Nem Tudhatod előre. Orvoshoz ettől függetlenül a nyolcadik hét körül bőven elég menni.

2018. máj. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Pont a buszos utazás nem árt semmit terhesség elején, azért eúrópában nem zötykölődik senki az autopályán, én mennék nyaralni, de én nagyon rosszul voltam a terhességem, 6. hetétől, így szó sem lehetett utazásról.
2018. máj. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!