Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hetes terhesen kell...

Hány hetes terhesen kell először orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

Késik a menzeszem, holnap reggeli pisiből tesztelek, és most ilyenek járnak a fejemben. :D főleg mert 2 hét múlva utazunk nyaralni egy hétre, ez baj?? Azon a héten is kellének vizsgálatok? Ha kiderül hogy terhes vagyok, le kell mondani a nyaralast?


Köszi előre is!


2018. máj. 18. 20:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mehetsz dokihoz előtte is utána is.

Azt, hogy mennyire fogod bírni az utazást a doki sem fogja tudni megmondani neked előre.

Lehet végig fogod hányni az egész nyaralást, de lehet kutya bajod sem lesz.

2018. máj. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%

Én nem mondanám le a nyaralást és csak utána mennék dokihoz.

Nem vagyok híve a korai ultrahangnak és vizsgálatnak.

Tőlünk nyugatra 12 hetesen találkozol először valakivel,nem is a doktorral,hanem a védőnővel.

2018. máj. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Teszteltél?
2018. máj. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! teszteltem, és igen, halvány pozitív!!! :) :) nagyon örülök! :) :) 11 hónapja próbálkoztunk, persze tudom, mások sokkal tovább is, de nekünk ez is soknak tűnt, szóval most nagyon boldog vagyok.


Viszont akkor a nyaralás-témát tényleg át kell gondolni, persze a baba a legfontosabb, éppen ezért nem tudom, mit tegyünk, az lehet, hogy a 2x10 órás rázkódástól esetleg baja lenne, elmehet a baba? :S Ebben az esetben nem kockáztatnék.

2018. máj. 19. 10:26
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Európába mentek vagy Botswanába busszal? Európában nem zötykölődik a busz, rendesek az utak. Még Romániában is. Egyébként ha egy kis buszozástól elvetélnél, akkor az a baba eleve nem maradt volna meg. Gondolj bele, akkor nem lenne abortusz , az emberek csak felülnének a buszra. De egyébként írtuk elegen, hogy itt az a legnagyobb baj, hogy ha rosszul leszel.
2018. máj. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Európába, de Horvátország déli részébe, nem tudom, arrafelé milyenek az utak.
2018. máj. 19. 10:44
 17/17 anonim ***** válasza:
80%
Semmi extra, csak sok a szerpentin délen, azt utálom. Nem jó ennyire paramaminak lenni, ahogy előttem is írták, ha látszólag az utazás miatt elvetélsz, akkor az anélkül is bekövetkezne.
2018. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!