Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes a barátnőm ettől?

Tomokasz kérdése:

Lehet terhes a barátnőm ettől?

Figyelt kérdés
Barátnőm 2 napja elkezdett kielégíteni, de nem fejezte be. Majd egy 10-15 perc mas csinalas utan szinten ki akart elegiteni, de savanykasnak erezte. Ezutan behatoltam, utana eszmeltem ra, hogy lehet, hogy az elsonel egy kicsi adag spermium elore kijott..de nem tudom biztosra, olyan besűrűsödött allaga volt mar teljesen. Ez lehetseges? Vagy az csak elovaladek volt? Illetve az a 10 perc szarazsagon eleg volt a spermiumoknak, hogy ne legyenek mar eletkepesek?

2018. máj. 19. 01:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Omg
2018. máj. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gratula! Szerintem inkább csökkenjen a magyar népesség, mint a magadfajtákkal szaporodjon, szóval kell az az esemény utáni tabletta.


És nem véletlenül lehet a kérdésnek kategóriát megadni!

2018. máj. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, nem sunnyogod el a barátnőd előtt, hogy menjen el. Ne várj vele egy pillanatig sem, hanem még ma reggel közöld vele.
2018. máj. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha védekezés nélkül rakod be akkor megtörténhet a baj még akkor is hogy ha nem mész el. Jobb tisztázni ezt most vele hogy ha ő nem jött rá magától (meg ha ennyire éretlen ő is akkor kellően felvilágosítani magatokat) inkább legyen kellemetlen bár szerintem nem az mint hogy becsússzon egy gyerek ami még kellemetlen még ilyenkor.
2018. máj. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem is értem az olyan embereket akik védekezés nélkül csinálják utánna meg azon paráznak lehet terhes.Nem hogy a férfi felhúzna magára egy gumit es már is nem kell parázni.De akinek ennyi esze van ugy kell neki.nem tudom sajnalni az ilyet.
2018. máj. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 renegate88 válasza:
Takbiiirrrr!!!
2018. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy úgy kell neki, mind a ketten annyira hülyék, hogy megérdemlik a rosszabb sorsot, még a szüleikre is rámondható ez, hiszen felelőtlen gyereket neveltek, de könyörgöm, az a baba nem tehet semmiről, és az ő életét is elcseszik.
2018. máj. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!