Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nyugalmi pulzusom 132.20...

A nyugalmi pulzusom 132.20 eves lany vagyok. Mostnaban majdnem mindennap szedulok es ilyenkor feher foktokat latok meg emelygek. Nem vagyok elhizva es terhes sem vagyok. Sportolni futok hetente 5x es egeszsegesen eszem. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2018. máj. 14. 02:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Elsétálsz háziorvoshoz és kiderítitek..teljes vérkép stb.. Most itt egy ismeretlen azt írja hogy ez meg az a bajod, akkokr elhiszed?
2018. máj. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet a szemeddel is baj, lehet, hogy az egészségesnek hitt étkezés nem az,de lehet más egyéb is. Feltétlen menj el egy kivizsgálásra.
2018. máj. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem túl sokat futsz és a szervezeted így jelez.


Próbáld meg lecsökkenteni a futást heti 3x-ra és figyeld meg, hogy ha nem terheled túl magad, akkor mennyi lesz a pulzusod. Ha akkor sem javul, irány a doki!

2018. máj. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az 5 futás soknak tűnik, jól írja az elôző: heti 3ra próbáld csökkenteni

Túledzettségnél lehet ilyen magas nyugalmi


De ha nem változik akk keress fel egy orvost

2018. máj. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!