Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 8hetes terhes vagyok! Petezsák...

8hetes terhes vagyok! Petezsák, szikhólyag láttható! 11mm, echoval ami embriora utal, de szívhang sajnos nincs! :/ 2hét múlva kontroll vizsgálat! Ez rossz előjel, hogy 8hetesen nincs szívhang? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 13. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

szia,


nem akarlak elkeseriteni, mert meg barmi lehet, de szerintem ez nem jo jel, 8 hetesen mar szokott / kene lennie szivhangnak . DE az elkepzelheto, hogy nem vagy 8 hetes terhes, hanem csak mondjuk 6, es akkor siman elofordulhat, hogy meg nincsen. ki szamolta ki a terhesseg korat?

2018. ápr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm,az orvos szerint vagyok 8hetes!!! De 8hetesen utánna néztem és már embrionak is kellenne lennie,de nekem csak a petezsák és a szikholyag látható,egy pici kis kör!!! 2hét múlva kell vissza mennem,azt mondta az orvos,addig védőnőhőz se menjek!!! :/
2018. ápr. 14. 07:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg azt olvastam,meg mondták is a környezetemben élők,hogyha 1-2 hetet el is számolt az orvos(mert ilyen előfordulhat),akkor is elvileg már 6hetesen pulzálnia kell a szívnek!! :/
2018. ápr. 14. 08:28
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Siman elofordul, hogy elszamoljak, foleg, ha terhesseg elott rendszertelen menzeszed volt , v a peteeresed nem akkor volt, ahogy eddig gondoltad. Sokaktol hallottam, hogy 6 hetes+par naposan meg nem vt szivhang.

En most varom az 1. babamat, meg vtam gyozodve rola, hogy mikor fogant es h hany hetes, es az orvos is allitott vmit az utso menzesz alapjan, s vegul kiderult h mindketten felre szamoltuk. Most 21. hetes vagyok, 7+3 naposan vt az 1. uh, Akkor vt mar szivhang is, bar o az uh elvegzese elott mondta h meg nem biztos, h lesz! ( o 6 hetesnek szamolta ) ezzel csak azt akarom mondani h lehet h nalad is eros felreszamolas van a hatterben. De barhogy alakul, kitartast es sok sikert.

2018. ápr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a bíztató szavakat!! :) nekem is ő lenne az első babám,ezért is aggódom ennyire!! Egyébként biztosan igazad van,mert az utolsó 3-4hónapban eléggé felborult a hormonháztartásom,volt mikor egy hónapban kétszer is megjött!!
2018. ápr. 14. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!