Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik ezek a tünetek? Kicsit...

Mik ezek a tünetek? Kicsit ossze vagyok zavarodva

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A ciklusaim szabálytalanok pm alulműködés miatt amire szedek gyógyszert de még nem az igazi.


Vettem LH tesztet, mert szeretnénk babát.

Eddig mindent jól mutatott de mégse sikerült a projekt.


Na most tegnap 2 óra körül majdnem + lett a teszt, elég erős. Ma reggel is csináltam próbaképpen ami halvány lett ( tudom nem reggeli pisi kell az LH-hoz)


De ennek ellenére puffadok és feszül a mellem is, illetve a nyálka se utal peteeresre hanem inkabb mensire, legalábbis nálam ezek a tünetei. Fogok csinálni ma -D.u is egy LH tesztet.


Most akkor peteérés vagy PMS? Tünetek alapján mensi LH alapján lehet peteérés.


Eddig sose éreztem a peteérést, most pedig ilyen fura mensi szerű tünetek.


Teljesen osszezavarodtam :-(


Köszönöm a válaszokat :-)


2018. máj. 19. 10:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Emellé még jön székrekedés és egész nap aludnék
2018. máj. 19. 10:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, én biztos nem csinálnám ezt a tesztelgetést a helyedben, főleg, hogy le se tudod jól olvasni. Nekünk 6 hónap alatt jött össze a baba, nagyjából középidöben szexeltünk, nem teszteltem soha az ovut.
2018. máj. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De doki mondta hogy tesztelgessek
2018. máj. 19. 12:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor kerdezd a dokidat, hogyan kell es mikor hasznalni a tesztet..
2018. máj. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hétvége van... Nem fogom ilyenekkel zaklatni. De ha nem tudsz segíteni akkor minek valaszolsz?
2018. máj. 19. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!