Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ideje voltal egyutt a...

Mennyi ideje voltal egyutt a paroddal, miutan ugy dontottetek, hogy johet a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csak erdeklodom, nem fog tudni semmi valtoztatni a velemenyemen, de az a par ember (legjobb baratok), aki tudja rolunk a parommal, hogy babat tervezunk, nagy szemekkel pislog, hogy ez meg nagyon korai. Nincs igazan kisgyermekes ismerosom, igy nem igazan tudom, hogy atlagosan hany honap/ev egyuttlet utan vallalnak babat. Mi 8 honapja vagyunk egyutt a parommal, de valahogy ugy jott ki, hogy szinte az elso perctol kezdve tema a gyerekvallalas, es egyeznek a nezopontjaink.


Ti mennyi ido utan vagtatok bele a babaprojectbe? Vagy esetleg volt, akinek becsuszott, es megtartottak annak ellenere, hogy viszonyleg friss volt a kapcsolat?


2018. máj. 20. 11:38
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%
10 eve voltunk egyutt. 4 eve hazassagban.
2018. máj. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
89%
Akkor vágtunk bele, amikor nagyon jól ismertük egymást, megvolt a megfelelő lelki és pénzügyi háttér is. 7 év után. Be kellett fejeznem az egyetemet, aztán dolgoznom is kellett.
2018. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
88%

4 éve voltunk együtt,1 éve voltunk házasok mikor már jöhetett a baba!

Nálunk is 1. Perctől egyezett a vèleményünk mindenben.

De akkoris vártunk még a babával. :)

Sok szerencsét.

2018. máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
78%
Mi 8. hónap után költöztünk össze, és kb. 1 éve próbálkozunk. (3 éve vagyunk együtt)
2018. máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
73%
13 év után, ami egyébként tök mindegy, 4 után is ugyanaz van, csak mi így döntöttünk, viszont 8 hónap után senkitől sem esnék teherbe az biztos, azt sem tudod ki a párod ilyen kevés idő után.
2018. máj. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! :)

Annyi meg hozzatartozik, hogy egy kisvarosbol szarmazunk, ismerjuk egymast csaladjat, baratait, de mi soha nem figyeltunk fel egymasra. Aztan hosszu evek utan teljesen mashol, idegen orszagban osszetalalkoztunk, es az elejetol egyutt is elunk. Fura, nem reszletezem, nem akarok felismerhetove valni a tortenet altal. :)

2018. máj. 20. 11:51
 7/39 anonim ***** válasza:
69%
6 év után, de csak azért mert addigra sikerült külön házba menni lakni. De 2-3 év után már belementem volna. 8 hónap az semmi az nagyon kevés nem ismeritek egymást semennyire, mert még a rózsaszín ködbe vagytok. Ahoz hogy reálisan lásd a dolgokat ennek a ködnek fel kell szállnia mert ezután fognak előjönni azok a tulajdonságok amiket a ködtől nem láttál. Az én tapasztalatom az, hogy akik egy éven belül teherbe estek azok nem maradtak együtt sokáig legyen szó becsúszásról, vagy tervezésről.
2018. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
92%
7 év, abból 1 házasságban. 23 évesek voltunk így is, előbb nem volt aktuális a gyerekvállalás.
2018. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
82%
Mi 9 hónap után összeházasodtunk, utána egy évvel született a lányunk (aki októberben férjhez megy...). 22 éve vagyunk házasok :) És én 20 voltam, mikor szültem, férjem 25.
2018. máj. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
87%
11 év után, ebből 7 éve házasságban
2018. máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!