Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ideje voltal egyutt a...

Mennyi ideje voltal egyutt a paroddal, miutan ugy dontottetek, hogy johet a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csak erdeklodom, nem fog tudni semmi valtoztatni a velemenyemen, de az a par ember (legjobb baratok), aki tudja rolunk a parommal, hogy babat tervezunk, nagy szemekkel pislog, hogy ez meg nagyon korai. Nincs igazan kisgyermekes ismerosom, igy nem igazan tudom, hogy atlagosan hany honap/ev egyuttlet utan vallalnak babat. Mi 8 honapja vagyunk egyutt a parommal, de valahogy ugy jott ki, hogy szinte az elso perctol kezdve tema a gyerekvallalas, es egyeznek a nezopontjaink.


Ti mennyi ido utan vagtatok bele a babaprojectbe? Vagy esetleg volt, akinek becsuszott, es megtartottak annak ellenere, hogy viszonyleg friss volt a kapcsolat?


2018. máj. 20. 11:38
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
6 év után jött az első baba. Ebből 4 évet "jártunk" 2 év már házasság és rendes együtt élés volt.
2018. máj. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
82%
11 éve együtt vagyunk. 5 éve vagyunk házasok. 9 év után jött a baba. 28 évesek voltunk akkor.
2018. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
82%
10 év után. Ebből 5+1 év egyetem, majd elhelyezkedés, alapok megteremtése. 1 éve éltünk a közös lakásunkban, épp kitűztük az esküvőt, amikor elhatároztuk jöhet. Elsőre összejött, így előrébb is hoztuk a dátumot.
2018. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
69%
Mi is elég korán össze költöztünk egy hónap után. Aztán úgy voltunk vele ha jönni akar a baba akkor had jöjjön és rá 3 hónapra pozitív teszt 😍
2018. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Eleg vegyesek a tortenetek. :) Ez igy van rendjen. Koszonom mindenkinek a valaszra szant idejet, tovabbi szep napot nektek!
2018. máj. 20. 13:45
 26/39 anonim ***** válasza:
78%

Egyetértek azokkal akik azt írták nagyon nem mindegy az életkor.

A párom 35, én 30. Az első perctől kezdve téma volt a gyerekvállalás. Szóval a 9-dik hónapban úgy döntöttünk jöhet a baba. A 10-dik hónapban teherbe is estem.


A rózsaszín köd nem befolyásol, reálisan átbeszéltünk minden eshetőséget előtte.

Az idő dönti majd el úgyis, hogy együtt maradunk-e.

De semmivel sincs több, vagy kevesebb esélyünk rá mint bárki másnak.

2018. máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
81%
Mi 2 éve vagyunk együtt 19 éves vagyok a párom 20. Pozitív lett a tesztem. Igaz, nem terveztük, de elvetetni nem fogjuk :) te mennyi idős vagy kérdező? :)
2018. máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
10 év után
2018. máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
73%
Megismerkedtünk pár hónapra rá kapcsolatban voltunk. Fél évre rá össze is költöztünk. 1 és fél évre rá jött a baba plusz házasság. ☺
2018. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
91%

Megismerkedésünkkor (amikor mindenki mesél magáról) már közöltem vele, hogy én korban vagyok (32), akarok gyereket, nem vagyok hajlandó éveket várni és védekezni, hogy aztán 5 év múlva kitalálja, hogy mégsem akar gyereket. Szóval, ha nem akar, akkor most elmehet. Ha meg időközben meggondolja magát és lelép (mivel a több éves kapcsolat sem biztosíték arra, hogy apuka nem lép le), akkor is megtartom a gyereket, megszülöm, felnevelem egyedül, van miből.

Ha pedig nem akar gyereket, akkor most közölje és keressen egy olyan nőt, aki szintén nem akar, és ne raboljuk egymás idejét. Épp elég időt pazaroltam el az előző párkapcsolatomra, aki átvágott, mint szrt a palánkon. Még egyszer nem, az biztos.


Ő maradt, találkozásunk után két hónappal terhes lettem, 5 hónapos voltam, amikor összeházasodtunk. Azóta is együtt vagyunk és szeretjük egymást.

2018. máj. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!