Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesseg korai jele lehet a...

Terhesseg korai jele lehet a folyas es az elotej (ha megnyomom a mellem?

Figyelt kérdés
23-ra nem varom
2018. máj. 20. 12:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát a folyás biztos nem csak terhes tünet.

A tejjel meg menj el orvoshoz mert nem jó!

A terhesség ilyen korai szakaszban érzékeny a mell,esetleg meg is duzzad a hormonoktól de előtej még nem ürül belőle.

Az majd csak később(ha fog egyáltalán).

2018. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miert mebjek orvoshoz, ha csak megnyomtam es egy csepp volt...?
2018. máj. 20. 12:38
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem normalis!!
2018. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De azt irjak, normalis, ugyanis nem mindegy, hogy magatol folyik v megnyomjuk egy doktor irta, hogy nyomasra egy ket csepp nem jelez semmit
2018. máj. 20. 13:17
 5/14 A kérdező kommentje:
Es azt is irtak egy masik oldalon, hogy akar terhesseg jele is lehet, valakinek a 4. hetben van par csepp van akinek a vegen lesz sok..
2018. máj. 20. 13:18
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek kérdezed meg ha már utána olvastál es ugyse fogadod el amit itt írnak?!
2018. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Mert nem azt irtak, amirol en beszeltem. Pajzsmirigy problemara az utal, ha szivarog a tej nyomas nelkul...en mast mondtam. Ja amugy meg bocsi, hogy en is utana nezek meg kerdezni is merek.

Holnap van rendeles az sztkban az unnep miatt?

2018. máj. 20. 13:55
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor se normalis! Meg tudom erositeni amiket irtak elottem! Nem is biztos, hogy terhes vagy...

Olvass utana a hyperprolactinemianak. Magas prolaktin szint tunetei...

Nalam is igy volt es vervizsgalat bebizonyitotta, hogy magas a prl szintem. Kaptam gyogyszert es rendezodott.

2018. máj. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Utananeztem, de ott is csak tejcsorgast ir, nem nehany csepp tejszerut nyomasra.

A tobbi tunet nem eszlelheto.

Majd, ha szerdaig nem jon meg - akkor szokott - elmegyek dokihoz.

Ha megjon, akkor nem beszelhetunk rola vagy akkor is..?

2018. máj. 20. 14:04
 10/14 anonim ***** válasza:
max belehalsz... :)
2018. máj. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!