Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22 évesen korai lenne babát...

22 évesen korai lenne babát vállalni?

Figyelt kérdés
A párom 27,4 éve vagyunk együtt.Minden adott,van kocsi,ház.Én még tanulok de fagyasztanék évet amig 3 éves nem lesz a baba,utánna meg a nagyszülők besegitenének arra a pár orára amig visza érek.Szeretnénk mi is,meg a szülők is szeretnének végre unokát.Baj lenne igy bevállalni?
2018. máj. 3. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Ezt nektek kell érezni.

Ha eldöntöttétek akkor hajrá!

:)

De sztem semmi probléma ninca ezzel!

2018. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hat szerintem a gyerekneveléssel nem lenne gond,tanito-ovokepzo vegzettsegem van,az mellett meg 2 eves orvostanhallgato vagyok-ezert kellene fagyasszak.PCOS+IR es pajzsmirigy alulmukodesem van,az orvos szerint ideje hogy neki alljunk mert lehet kesobb nem jonne osze.Most derult ki mikor elmentunk vizsgalatokra,akartam tudni hogy minden rendben van-e mielott babát vállalunk.
2018. máj. 3. 17:22
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Akkor szerintem nincs min gondolkodni! :)

Drukkolok nektek!

Írj majd ha siker van!

2018. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Persze :)

Nem kell beszrni :)

2018. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Én nulla munkaviszonnyal nem szülnék. De ti tudjátok.
2018. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Szia! Èn 20 èvesen szültem, nem tervezetten, tanultam szintèn.

Màr kèt èves a lànyom, imàdom, együtt vagyunk az apjàval 4.5 ève. Imàdja o is. A nagyszülok is imàdjàk, tehàt mindenki.

Viszont. 0 munkaviszonyom volt nekem is, igaz a suli mellett diàkmunkàztam, de az ugye nem szàmított. Nagyon kevès óra volt, szinte semmi.

A gyerekvàllalàs minden kapcsolatot megpróbàltat. Lehet ezt tagadni, de nem èrdemes. Ennek nincs köze ahhoz, hogy mennyire szeretitek a gyereket, vagy egymàst.

Nekünk egy idoben nagyon rossz volt a kapcsolatunk, majdnem szèt is mentünk. Na akkor pislogtam rendesen, hogy most hirtelen mi lesz velem. Persze nem megoldhatatlan, de ha lett volna valami gyedem, azzal is sokkal elorèbb lettem volna. Persze a szüleim segítettek volna, de nem nekik szültem, nem akartam oket terhelni az èn bajommal. Nekik is megvan a sajàt èletük ès sajàt gondjuk, ès van egy 11 èves öcsèm is, akirol gondoskodni kellett.

Tehàt a következo gyerekemet nem fogom úgy tervezni, hogy nem lesz semmi keresetem, az tuti. Nem tudhatod sajnos, hogy a gyerkoc hogy fog hatni a kapcsolatotokra. Èn kívànom neked a legjobbakat, de mindig a legrosszabbra kell kèszülni, hogy ne èrjen meglepetès. :)

2018. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem látok benne kivetnivalót, de egyébként is a ti döntésetek! Én 17 voltam mikor járni kezdtünk, a férjem 20. A kisfiunk születésekor 23 éves voltam. 1 évet dolgoztam, előtte egyetemre jártam. Akkor még nem volt házunk, Anyósék telkén laktunk abban a kis házikóban, ami régebben a nagyszüleié volt, viszont jó anyagi körülmények között. A férjem 18 éves kora óta dolgozik egy német cégnél és én is kaptam gyedet. A kezdetektől mindent meg tudunk adni a gyermekünknek (fogadott orvos szüléskor, gyerekorvos, játékok, kirándulás,wellness, mindenből a jobb minőséget vesszük stb.) Szóval, ha a babára vágytok, hajrá! Sok boldogságot Nektek!
2018. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Normál esetben azt mondanám, hogy várj még evvel, először tanulj, dolgozz. De mivel ilyen problémáid vannak, lehet, hogy be kéne próbálkozni a baba projekttel. Nekem is pont ilyen gondjaim vannak, és már lehet késő, soha nem lesz gyerekem.
2018. máj. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as mibol gondolod hogy keso?Veled mi tortent?
2018. máj. 4. 21:33
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. 34 éves leszek és nem rég kezdtünk bele csak a baba projektbe. De nem akart összejönni, ezért voltam orvosnál és ott derült ki, hogy PCOS-sem és IR-m van. A pajzsmirigy alulműködésről már régóta tudok. Kaptam gyógyszereket, de még semmi.
2018. máj. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!